شادی گل جنجالی علی علیپور در دربی ۹۱ استقلال و پرسپولیس که با واکنش هواداران رقیب همراه شد، سوژه طنز عکس ورزشی پست حاضر شده است.

دربی ۹۱ استقلال و پرسپولیس که با نتیجه ۲-۲ مساوی به پایان رسید. در کنار زیبایی این مسابقه که نسبت به سابقه طولانی آن غافلگیر کننده بود، حاشیه جالبی در آن رخ داد.

پس از گل تساوی اول پرسپولیس که علی علیپور آن را به ثمر رساند، این بازیکن در مقابل هواداران استقلال یک شادی جنجالی از خود نشان داد.

علیپور مانند دیاباته مهاجم استقلال شادی نمود و با این کار هواداران رقیب را به شدت عصبانی کرد. البته علیپور پس از بازی با عذرخواهی از هواداران استقلال گفت که قصد توهین به آن‌ها را نداشته و فقط می‌خواسته در مقابل عکاسان ژست شادی بگیرد.

با این وجود علیپور پس از این کار از عنایت هواداران استقلال تا دقایقی بهره‌مند بود و حتی از داور بدلیل تحریک تماشاگران کارت زرد هم دریافت کرد.

اما دربی پرسپولیس و استقلال در نهایت با تساوی ۲-۲ به پایان رسید. استقلال در این بازی ابتدا و در دقیقه ۲۴ توسط ارسلان مطهری از حریف پیش افتاد. پنج دقیقه بعد علیپور گل مساوی را به ثمر رساند و آن شادی جنجالی را انجام داد تا سوژه عکس طنز ورزشی حاضر باشد.

نیمه دوم و دقیقه ۵۲ استقلال باز هم توسط مطهری گل برتری را زد. اما با آمدن استوکس و بشار، پرسپولیس به بازی برگشت و دقیقه ۸۸ بشار روی توپ دفع شده استوکس، گل مساوی را زد.

دفاع ضعیف دو تیم در این مسابقه بر جذابیت بازی افزوده بود و باعث دیدن چهار گل شد که هر کدام سهمی مساوی از آن بردند و امتیازات را بین خود تقسیم کردند.

در صورت راهیابی استقلال به نیمه‌نهایی جام حذفی احتمال برخورد دوباره این تیم با پرسپولیس وجود دارد.

 

 

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی