جنگل زیبا و ترسناک و هجوم آدم آهنی‌ها با واکنش جالب و طنز خرس تبدیل به یک عکس خنده‌دار و جذاب شده است.

جنگلی زیبا و پوشیده از درختان بزرگ و پر شاخ و برگ دیده می‌شود که حتی آسمان هم در آن مشخص نیست. به یکباره آدم آهنی‌ها به جنگل هجوم آورده و باعث ترس و فرار حیوانات می‌شوند. در حالی که همه حیوانات فرار کرده و خود را در گوشه‌ای مخفی نموده‌اند، یک خرس سرش را بیرون آورده و به ماجرا نگاه می‌کند.

واکنش جالب و طنز خرس به هجوم آدم آهنی‌ها و عکس خنده‌داری که ساخته است تصویری زیبا و جذاب را نمایش می‌دهد. اصلا چرا آدم آهنی‌ها باید به چنگل هجوم بیاورند و اصلا چرا آدم آهنی‌ها باید به این صورت و به شکل یک انسان خودمختار حرکت کنند.

به هر حال خرس همچنان به آن‌ها نگاه می‌کند و دستان خود را به نشانه ترس و وحشت روی سرش گذاشته است. این واکنش خرس بیش‌تر رفتار بچه‌ها را تداعی می‌کند که با یک شرایط عجیب و ترسناک مواجه هستند.

رفتاری که شکل و شمایلی خنده‌دار و طنز دارد. خرس نگاه می‌کند و به یکباره یکی از آدم آهنی‌ها سرش را برمی‌گرداند و خرس بلافاصله به پایین می‌رود. اما آدم آهنی از صدای خش خش برگ‌ها جای او را پیدا می‌کند و به بالای سر او می‌رود.

خرس سرش را بالا می‌آورد و آدم آهنی را بالای سر خود می‌بیند. ترس و وحشت تمام وجودش را می‌گیرد که آدم آهنی دستش را به سمت او دراز می‌کند.

خرس نگاهی به او انداخته و با ترس، نگرانی و تردید دستش را به سمت آدم آهنی می‌برد. آدم آهنی او را بلند کرده و در آغوش می‌گیرد و با چهره‌ای خندان به سمت دوستان خود می‌رود.

خرس و آدم آهنی در آغوش یکدیگر لبخند می‌زنند!….

 

 

 

 

عکس‌های طنز و سرگرمی