عکس طنز و خنده دار مهمانی جشن تولد آقا خرسه داستان کوتاه و جالب مهمانانی ویژه و خاص را به بیانی شیرین روایت می‌کند.

آقا خرسه می‌خواهد جشن تولد بگیرد و برای این منظور سعی می‌کند هیچ کدام از دوستانش را از قلم نیاندازد. با ذوق و شوق فراوان همه دوستانش را دعوت می‌کند و کیک و شمع و تنها پروانه را کم دارد.

روز موعود فرا می‌رسد آقا خرسه منتظر است و دوستانش انگار که هنوز نرسیده‌اند. صدای در به گوش می‌رسد و تنی چند از دوستان به خانه آقا خرسه می‌رسد، خر و سگ و گوزن همگی از دوستان و یاران غار هستند.

آقا خرسه سراغی از دیگر دوستان می‌گیرد که شیر و پلنگ و بقیه کجا هستند، مراسم را شروع نمی‌کنند تا بقیه برسند. تلویزیون را روشن می‌کنند و خبرها از آغاز قرنطینه حکایت دارد، شیر و پلنگ و بقیه با شنیدن خبر قرنطینه در خانه مانده و نتوانستند به جشن تولد آقا خرسه برسند.

اما انگار که خر و گوزن و سگول جون این خبر را نشنیده و در مجلس جشن تولد شوکه می‌شوند. انگار استرس و نگرانی تمام وجودشان را گرفته و می‌خواهند هر چه سریع‌تر به خانه برگردند.

اول از آقا خرسه می‌خواهند هر چه سریع‌تر الکل و سرکه و وایتکس بیاورند تا خود را و محیط خانه را ضد عفونی کنند. سپس سریع کیک را آورده و شمع‌ها را روشن می‌کنند تا آقا خرسه تولدش را با فوت کردن شمع‌ها جشن بگیرد.

 

در اینجا ببینید:

 

اینجا داستان جشن تولد آقا خرسه در یک مهمانی جالب است که در یک عکس طنز و خنده دار به نمایش درآمده است.

آقا خرسهِ زبان بسته که تمام دلخوشی او در این روز تولد فوت کردن شمع بوده، چشمانش را می‌بنند و در دل آرزویی می‌کند و آماده فوت کردن، که خر سریع شمع‌ها را فوت می‌کند. سگول جونِ خرسه نیز از اون طرف و با رعایت فاصله هوشمند سری تکان می‌دهد و تبریکی و خداحافظ.

گوزن نیز که خیلی جدی‌ست دست‌ها را از جیب بیرون هم نمی‌آورد و خیلی خشک سری تکان می‌دهد و یعنی مبارک است. آقا خرسه آهی می‌کشد و دوستان را بدرقه خانه می‌کند و یاد شمع‌های بر باد رفته می‌کند.

خلاصه آقا خرسه شمع‌ها را دوباره می‌آورد و ضد عفونی می‌کند و روشن می‌کند و بلافاصله فوت می‌کند که نکنه دوباره خر آمده و آن‌ها را فوت کند. کیک را چند تیکه می‌کند، تیکه اول را به یاد خر می‌خورد.

تیکه دوم را برای گوزن گذاشته، اما آن را نیز می‌خورد. تیکه سوم را برای سگول جون مکعبی و زیبا درآورده و آماده می‌شود که آن را هم بخورد. اما به ناگاه می‌بیند دو تیکه قبلی روی دلش مانده است و تصمیم می‌گیرد بقیه معده‌اش را با چای پر کند تا همه کیک‌ها را بشورد و ببرد.

آقا خرسه می‌خوابد و امیدوار است در جشن تولد سال آینده‌اش هیچ محدودیتی نباشد تا در کنار همه دوستانش و نه البته خر، شمع‌های تولد را فوت کند. آری داستان مهمانی جشن تولد آقا خرسه در عکس طنز و خنده دار به پایان رسید.

حالا درسته که این آقا خرسه ما شبیه آقا گربه‌ست اما شما همون آقا خرسه در نظر بگیریدش!!!

 

 

 

 

 

دیگر عکس‌های طنز و سرگرمی رافان‌نیوز در اینجا