کارکنان یک شرکت کفن و دفن در بوینس آیرس آرژانتین در اقدامی تلخ و غیر اخلاقی با جنازه دیگو مارادونا عکس یادگاری گرفتند تا به شهرت برسند.

دیگو مارادونا چند شب پیش بود که به دلیل ایست قلبی درگذشت و امروز هم به خاک سپرده شد.

در مورد مرگ او حواشی مختلفی وجود دارد و حتی وکیل خانوادگی این اسطوره آرژانتینی از عدم رسیدگی به دیگو در ساعات پایانی حیات او خبر داد.

وکیل مارادونا مدعی شد که ستاره تیم ملی آرژانتین در جام جهانی ۱۹۸۶ به مدت ۱۲ ساعت تحت نظارت تیم پزشکی خود نبوده است و حتی پس از وخیم شدن حالش، اورژانس بوینس آیرس خیلی دیر برای نجات او اقدام کرده‌اند.

اما در جدیدترین حاشیه از مرگ دیگو مارادونا باید به اتفاقی عجیب برای جنازه او اشاره کرد.

در اینجا ببینید و بخوانید:

ماجرا از این قرار است که زمانی که جنازه مارادونا در پزشکی قانونی شهر بوینس آیرس بوده، چند تن از کارکنان یک شرکت کفن و دفن در اقدامی شنیع با پیکر بی جان اسطوره آرژانتین عکس گرفتند تا با استفاده از آن به شهرت مجازی برسند.

این اقدام غیر اخلاقی خیلی زود با واکنش تند وکیل مارادونا رو به رو شد و نسبت به این اتفاق اعلام انزجار بسیار کرد.

او همچنین از شکایت خانواده دیگو مارادونا از این افراد خبر داد. با این حال شرکت کفن و دفن کارفرمای این افراد در بیانیه‌ای ضمن عذرخواهی از خانواده اسطوره آرژانتین، از اخراج این افراد خبر داد.

همچنین افراد زیادی در فضای مجازی نسبت به این اقدام افراد مذکور که یکی از آن‌ها دیگو مولینا است، ابراز انزجار کردند و به شدت این افراد را نکوهش کردند.

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا