در اولین بازی از هفته دوم لیگ برتر بیستم تراکتور مقابل نساجی مازندران با تساوی ۱-۱ متوقف شد تا همچنان با هدایت علیرضا منصوریان در حسرت برد باشد.

تراکتور پس از تساوی خانگی هفته اول مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته دوم لیگ برتر ایران میهمان نساجی مازندران بود.

تی تی ها بازی را بهتر آغاز کردند و دقیقه ۶ فاصله چندانی تا باز کردن دروازه نساجی نداشتند، اما شوت دیدنی اشکان دژاگه روی پاس مسعود شجاعی با واکنش تماشایی میرزازاد سنگربان حریف همراه شد.

دقیقه ۱۷ نیز بازیکنان میزبان با یک توپ ربایی خوب موقعیت مناسب گل داشتند که با درخشش محمدرضا اخباری خنثی شد.

یک دقیقه بعد ضربه مهرداد بایرامی برای میزبان راهی به دروازه تراکتور پیدا نکرد. پنج دقیقه بعد میرزازاد این بار شوت تماشایی مسعود شجاعی را دفع کرد.

بازی نزدیک و زیبای دو تیم تا پایان نیمه اول با همین روند ادامه داشت و گلی وارد دروازه ها نشد.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم هم با شوت دیدنی ایوب کلانتری در دقیقه ۴۹ برای نساجی مازندران آغاز شد که این توپ از کنار دروازه تراکتور به بیرون رفت.

دقیقه ۶۰ پاس اشکان دژاگه، مسعود شجاعی را در موقعیت گل قرارداد و ضربه او پس از چرخشی زیبا راهی به دروازه حریف پیدا نکرد.

اما در حالی که میرزازاد باز هم با یک عکس العمل تماشایی دروازه نساجی را در دقیقه ۶۷ نجات داده بود، دو دقیقه بعد میزبان به گل رسید.

روی پاس رو به عقب مهداد بایرامی، ایوب کلانتری با یک شوت تمام کننده از پشت محوطه جریمه دروازه تراکتور را باز کرد و نساجی را پیش انداخت.

تراکتور خیلی زود واکنش نشان داد و سه دقیقه بعد شوت محکم تیکدری از پشت محوطه جریمه را میرزازاد باز هم به خوبی دفع کرد.

با ادامه حملات تراکتور این تیم دقیقه ۸۲ بالاخره به گل رسید و بازی را به تساوی کشاند. مسعود شجاعی با یک پاس چیپ بلند، اشکان دژاگه را در محوطه جریمه نساجی صاحب توپ کرد و پاس او برای بوحمدان و ضربه او پس از برخورد به پای دژاگه وارد دروازه میرزازاد شد.

پس از این گل اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و تراکتور با علیرضا منصوریان مقابل نساجی مازندران از هفته دوم لیگ برتر بیستم به تساوی ۱-۱ دست یافت.

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز