فراز کمالوند و استقلال از هم جدا شدند و خیلی زود به بن بست خوردند اما نمی توان شکست های اخیر تیم فرهاد مجیدی و همچین کمالوند در سایپا را به این جدایی نسبت داد.

پس از بازی های لیگ قهرمانان آسیا بود که فراز کمالوند رسما با سایپا به توافق رسید و راه جدایی از فرهاد مجیدی را در پیش گرفت.

راهی که در اولین گام به شکست سایپا در لیگ برتر و بازی مقابل پیکان انجامید.

یک بازی حاشیه سازی که اتفاقات عجیبی در آن رخ داد و تیم پیکان با شش تعویض قوانین را زیر پا گذاشت و حسابی فراز کمالوند را عصبانی کرد.

کمالوند چند ساعت پس از این مسابقه به دلیل بروز این حواشی و اشتباهات داوری اعلام کرد توان مبارزه با اتفاقات بیرون زمین را ندارد و از هدایت سایپا کناره گیری می کند.

هر چند کمالوند با وجود مخالفت با استعفایش، همچنان بر آن پافشاری می کند، اما نمی توان چندان این استعفا را جدی گرفت.

چرا که بیش‌تر به یک شو تبلیغاتی می ماند، به هر حال امکان جدایی کمالوند از سایپا وجود دارد اما قطعا شکست مقابل پیکان نه به توانایی کمالوند بر می گردد و نه به شش تعویض پیکان.

در اینجا بخوانید:

در واقع فراز کمالوند مدت کوتاهی است که هدایت سایپا را برعهده گرفته و در این مدت کار خاصی برای تغییر روش و توانایی بازی بازیکنان این تیم نمی توانسته انجام دهد.

از طرفی دو شکست پیاپی استقلال در لیگ برتر نیز شایعات زیادی را در پی داشته است و خیلی ها معتقدند که اگر کمالوند در کنار مجیدی باقی می ماند، این شکست ها به وقوع نمی پیوست.

اما باید این را هم در نظر گرفت که پس از لیگ قهرمانان آسیا استقلال تیمی خسته با مصدومان متعدد بوده است و نمی توان با قطعیت نتایج آبی ها در دو بازی لیگ برتر را به غیبت کمالوند نسبت داد.

پس از دو شکست استقلال مقابل ذوب آهن و پرسپولیس شایعه بازگشت فراز کمالوند به جمع آبی های تهران قوت گرفته است و حتی استعفای او از سایپا به این موضوع ارتباط داده شده است.

اما این شایعه وقتی شکل عجیبی به خود می گیرد که گفته می شود بازگشت کمالوند به استقلال نه برای کمک به فرهاد مجیدی بلکه برای جانشینی او خواهد بود.

با این حال باید منتظر روزهای آینده باقی ماند و دید سرانجام این شایعات به کجا خواهد رسید.

البته در صورت شکست دوباره استقلال مقابل ذوب آهن این بار در جام حذفی و از دست رفتن یک جام مهم در دسترس، بعید نیست این شایعه به واقعیت تبدیل شود.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا