فراز کمالوند سرمربی تراکتور شد تا با جانشینی فیروز کریمی تی تی ها را به سمت موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا و عبور از النصر عربستان سوق دهد.

باشگاه تراکتور پس از تغییر فراوان در نیمکت خود بالاخره فصل را با فیروز کریمی به پایان رساند.

تی تی ها لیگ بیستم را با علیرضا منصوریان آغاز کردند، اما پس از چند هفته به دلیل نتایج ضعیف او را کنار گذاشتند.

مسعود شجاعی نیز چند هفته ای هدایت تراکتور را برعهده داشت و عباس چمنیان هم یکی دو بازی مسئول فنی تی تی ها بود تا اینکه رسول خطیبی از آلومینیوم آمد تا راه نجات تیم اول تبریز را پیدا کند.

در اینجا بخوانید:

تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا به سختی از گروه خود با خطیبی صعود کرد و پس از نتایج ضعیف در لیگ او نیز مجبور به استعفا شد تا در چند هفته پایانی فیروز کریمی سرمربی قرمزهای تبریز باشد.

در حالی که تراکتور با فیروز کریمی به جز شکست ۳-۱ مقابل پرسپولیس نتایج بسیار خوبی گرفته بود، بلافاصله پس از پایان فصل فراز کمالوند رسما به عنوان جانشین او معرفی شد.

فراز کمالوند در حالی دوباره سرمربی تراکتور شد که پیش از این، اولین مربی تی تی ها بود که این تیم را پس از سال ها به لیگ برتر آورد و در یکی دو فصل پس از آن نیز عملکرد قابل قبولی با این تیم در لیگ به دست آورد.

به هر حال دستیار موفق فرهاد مجیدی در استقلال پس از حضوری کوتاه در سایپا به تراکتور آمده است تا مسیر این تیم را برای موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا هموار کند.