فرشاد فرجی خرید جدید پرسپولیس خواهد بود و از هفته آینده و پس از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی رسما شاگرد یحیی گل محمدی خواهد بود.

پرسپولیس پس از جدایی شجاع خلیل زاده با کمبود مدافع رو به رو شده است و بازیکنان جوان نیز از پس مشکلات خط دفاع برنیامدند تا عملا سید جلال حسینی با ۳۹ سال سن و محمد حسین کنعانی زادگان جور خط دفاع سرخ ها را بکشند.

یحیی گل محمدی در نظر داشت تا در تابستان جایگزین مناسبی برای شجاع پیدا کند، اما مشکلات مالی سرخ ها و تعلل مدیران وقت پرسپولیس باعث شد، او به اهدافش نرسد.

از این رو و با آغاز نقل و انتقالات زمستانی مدیران جدید پرسپولیس که با حضور ابراهیم شکوری به تفکرات یحیی گل محمدی نزدیکی بیش‌تری دارند، همسو با او دنبال تقویت سرخ های پایتخت هستند تا علاوه بر موفقیت در لیگ برتر در لیگ قهرمانان آسیا نیز حرفی برای گفتن داشته باشند.

علی نعمتی، فرشاد فرجی و علیرضا ابراهیمی سه مدافعی بودند که گل محمدی نام آن ها را به باشگاه داده بود تا یکی از این سه نفر را جذب کنند.

در اینجا بخوانید:

علی نعمتی با مخالفت قاطع مهدی رحمتی منتفی شد و علیرضا ابراهیمی با شرط های عجیب گل گهر سیرجان و امیر قلعه نویی که در ازای او امید عالیشاه و مهدی شیری را می خواستند به سرانجام نرسید.

اما فرشاد فرجی به نظر نزدیک‌ترین فرد به پرسپولیس باشد و حتی با مدیران باشگاه توافق کرده تا خود پول رضایت نامه‌اش را پرداخت کند و به پرسپولیس بیاید.

شنیده ها و ادعاهای نشریه های ورزشی نشان می دهد که فرجی امروز پس از مذاکره با مدیران شهر خودرو با آن ها توافق کرده که با پرداخت ۱.۵ میلیارد تومان رضایت نامه خود را برای حضور در پرسپولیس دریافت کند.

اما به تیم مشهدی قول داده تا جدایی خود را پس از بازی جام حذفی این تیم مقابل ذوب آهن رسمی کند. شهر خودرو روز پنج شنبه هفته جاری به دیدار ذوب آهن می رود و بنابراین احتمالا باید هفته آینده فرشاد فرجی برای امضای قرارداد با سرخ های پایتخت راهی تهران شود.

از این رو اگر اتفاق خاصی نیافتد خرید جدید پرسپولیس فرشاد فرجی از شهر خودرو خواهد بود و این بازیکن به زودی به سومین بازیکن جدید یحیی گل محمدی پس از مهدی ترابی و شهریار مغانلو تبدیل خواهد شد.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا