گزینه جدید خرید پرسپولیس در خط دفاع و برای جانشینی شجاع خلیل زاده فرشاد فرجی مدافع ۲۶ ساله شهر خودرو است که مورد توجه یحیی گل محمدی قرار گرفته است.

شجاع خلیل زاده از پرسپولیس با حواشی مختلف جدا شد تا جای خالی او در خط دفاع سرخ ها بیش از پیش مشخص شود.

حالا در خط دفاع قرمزها شجاع خلیل زاده و احسان حسینی را در اختیار دارد و محمد حسین کنعانی زادگان هم هنوز با باشگاه برای قرارداد جدید به توافق نرسیده است.

از این رو یحیی گل محمدی برای قلب خط دفاع خود گزینه های مختلفی را بررسی می کند که خرید امین حاج محمدی و انتقال میلاد سرلک به دفاع از جمله آنان است.

اما امروز خبر جدیدی نیز پیرامون برنامه های یحیی گل محمدی برای نقل و انتقالات پرسپولیس شنیده شد که یک گزینه جدید را برای خرید سرخ ها و جانشینی شجاع خلیل زاده را نشان می‌دهد.

در اینجا بخوانید:

شنیده ها حاکی از این است که فرشاد فرجی برای جانشینی شجاع خلیل زاده و تقویت خط دفاع پرسپولیس مورد توجه یحیی گل محمدی قرار گرفته است.

حتی گفته می شود که باشگاه پرسپولیس با نظر یحیی گل محمدی به شهر خودرو پیشنهاد داده حاضر است در ازای فرشاد فرجی ، آرمان رمضانی به علاوه ۵۰۰ میلیون تومان پول نقد را به مشهدی ها پرداخت کند.

بدون شک روزهای آینده مشخص کننده شرایط پرسپولیس و بازیکنان جدید این تیم خواهد بود و باید دید که تکلیف جانشین شجاع خلیل زاده در خط دفاع سرخ ها کی مشخص می شود.

چیزی که این روزها به دغدغه جدی پرسپولیس تبدیل شده و سرمربی و مدیران میانی سرخ ها دنبال پایان این بلاتکلیفی هستند.

 

 

 

کوئیز های رافان نیوز در اینجا