فرهاد مجیدی در استقلال تهران، خبری که برای سومین بار در سه مرحله مختلف شکل رسمی به خود گرفت و اسطوره محبوب این بار جانشین محمود فکری شد.

فرهاد مجیدی برای اولین بار پس از اینکه وینفرد شفر در چند هفته پایانی از کار برکنار شد، با عنوان سرمربی موقت به استقلال آمد و در چند بازی آخر فصل نتایج قابل قبولی گرفت.

با این حال با آغاز فصل جدید مدیریت استقلال تصمیم گرفت یک مربی بزرگ خارجی را به خدمت بگیرد و سراغ استراماچونی ایتالیایی رفت.

استراماچونی نیز که برای دریافت دستمزدش به مشکل برخورده بود، آبی ها را رها کرد تا مدیران تیم پرطرفدار پایتخت دوباره سراغ اسوره محبوب باشگاه بروند.

مجیدی یک بار دیگر این بار برای یک نیم فصل هدایت استقلال را برعهده گرفت و باز هم نتایج قابل قبولی ثبت کرد تا جایی که آبی ها با او دو مقام نایب قهرمانی را در لیگ برتر و جام حذفی به دست آوردند.

در اینجا بخوانید:

اما اختلاف با مدیریت وقت استقلال باعث شد که فرهاد مجیدی از سمت خود استعفا داده و باز هم راه جدایی را در پیش بگیرد.

پس از تغییر مدیریت بود که محمود فکری با حواشی فراوان از نساجی به استقلال آمد و سرمربی این تیم شد، اما او خیلی زود ثابت کرد که هنوز با قامت یک سرمربی تمام عیار برای آبی ها فاصله دارد.

پس از اینکه شایعات زیادی در مورد بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال شنیده می شد، این شایعات بالاخره رنگ واقعیت به خود گرفت و امروز ظهر این اتفاق رسمی شد.

شنیده می شود فرهاد مجیدی در این دوره قصد دارد از کادر فنی قوی تری بهره ببرد و نام فراز کمالوند و پیروز قربانی را برای قرارداد به باشگاه داده است.

باید دید فرهاد مجیدی در این مقطع می تواند آبی ها را از بحران خارج کند یا خیر؟

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا