فرهاد مجیدی و استقلال روزهای خوبی را پشت سر می گذارند و در لیگ قهرمانان آسیا به یکی از نماینده های پرامید ایران تبدیل شده اند، از این رو دوشنبه کوئیز ۴۶ رافان نیوز با طرح سوالاتی به بررسی اتفاقات پیرامون سرمربی آبی ها از روز اول قرارداد با این تیم به عنوان بازیکن تا موفقیت های امروز می پردازد.

فرهاد مجیدی هر زمان که استقلال در تنگنا قرار داشت به این تیم کمک کرد و توانست این تیم را به موفقیت حداقل نسبی برساند.

زمانی که شفر برکنار شد او به عنوان سرمربی موقت کار خود را آغاز کرد و در پایان هم با نتایج قابل قبول و سهمیه آسیایی تیم را تحویل استراماچونی داد.

استراماچونی قهر کرد و مدیران استقلال باز هم سراغ او رفتند تا در شرایط خاص باشگاه این تیم را تنها نگذارد و همین هم شد و آبی ها با سرمربی محبوب خود به دو نایب قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی رسیدند.

در اینجا بخوانید:

هر چند اگر مدیریت عجیب و غریب سعادتمند نبود و مجیدی نیز کمی از خودگذشتگی نشان می داد، استقلال جام حذفی را نیز به موفقیت خود اضافه می کرد و حتی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ که پرسپولیس به فینال آن رسید، می توانست چالشی بزرگ برای این موفقیت سرخ ها باشد.

به هر حال سعادتمند رفت، فکری نتیجه نگرفت تا فرهاد مجیدی دوباره به استقلال برگردد و این بار با هوشیاری بیش‌تری برای آبی ها تلاش کند.

جایی که با انتخاب فراز کمالوند به عنوان دست راست خود بار فنی تیمش را به خوبی افزایش داده است.

حالا استقلال با مجیدی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ دو پیروزی پرگل و دلچسب به دست آورده است و نشان داده که همانند پرسپولیس چشم طمع بزرگی برای رسیدن به فینال آسیا دارد.

با توجه به موفقیت های اخیر فرهاد مجیدی با استقلال رافان نیوز دوشنبه کوئیز ۴۵ خود را به سرمربی آبی ها از زمانی که اولین قراردادش را به عنوان بازیکن امضا کرد تا حالا، اختصاص داده و سوالاتی را پیرامون او مطرح کرده است.

کوئیز ۴۶

رافان نیوز با توجه به موفقیت های اخیر فرهاد مجیدی در استقلال دوشنبه کوئیز ۴۶ خود را به سوالاتی پیرامون سرمربی محبوب آبی ها از زمان اولین قرارداد با این تیم به عنوان بازیکن تا حال حاضر، اختصاص داده است.

موفق باشید.

 

دیگر کوئیزهای رافان نیوز در اینجا