دوشنبه کوئیز ۱۱ : این عکس از کودکی کیست؟ اهالی فوتبال علی دایی مهدی طارمی سردار آزمون یا در ورزش دیگریست هنرمند است یا گزارشگر مجری است یا کارشناس.

رافان نیوز دوشنبه کوئیز ۱۱ خود را به چهره شناسی اختصاص داده و عکس کودکی یک فرد مشهور را به سوال کشانده است.

شما با پاسخ به هر سوال یک گام به پیدا کردن شخصیت واقعی این عکس نزدیک تر شده و تا سوال آخر به جواب اصلی می‌رسید. پاسخ به هر سوال اجباری بوده و امتیاز مشخصی دارد که در نمره پایانی و رتبه شما تاثیر خواهد داشت.

برای یافتن چگونگی سوالات و پاسخ به آن می‌توانید به دوشنبه کوئیز ۳ که با فرمتی به همین شکل طراحی شده مراجعه کنید.

رافان نیوز یک بستری خبری سرگرمی و آموزشی است که سعی می‌کند اوقات مفرحی را برای کاربران خود فراهم کند. البته در ابتدای راه است و برای پخته و کامل شدن راه زیادی در پیش دارد.

کوئیزهای رافان نیوز در حال حاضر جنبه آزمایشی دارد و در ماه‌های آینده جوایز ارزشمند نیز به آن اضافه خواهد شد.

این کوئیزها شامل مباحث مختلفی خواهد بود و سعی می‌شود در بیش‌تر موارد پیرامون ورزش و مخصوصا فوتبال باشد. البته بعید نیست که عکس فوق نیز مرتبط با فوتبال بوده و یا حتی فوتبالیست باشد.

با شرکت در دوشنبه کوئیزهای رافان نیور هم ما را در بهتر کردن برگزاری آزمون‌ها یاری کنید و هم با محک زدن دانش و سرعت عمل خود، آماده شرکت در کوئیزهای مسابقه‌ای ما باشید.

حالا شما حدس بزنید، عکس مورد نظر متعلق به چه کسی است از اهالی ورزش فوتبال گزارشگر مجری و یا هنرمند است؟ اگر فوتبالیست است علی دایی مهدی طارمی و یا سردار آزمون کدام؟

همین حالا با زدن دکمه شروع آزمون می‌توانید در آن شرکت کنید و دانش تشخیص چهره خود را محک بزنید.

کوئیز ۱۱

در دوشنبه کوئیز ۱۱ عکسی از کودکی یک چهره مشهور قرار داده شده است و تا رسیدن به پاسخ اصلی شما باید به هر سوال پاسخ داده و هر گام به جواب نهایی نزدیک‌تر خواهید شد.

این عکس می‌تواند متعلق به یک ورزشکار، فوتبالیست، مجری و یا هنرمند باشد. با شرکت در این آزمون می‌توانید دانش و توانایی چهره شناسی خود را محک بزنید.

موفق باشید.

 

 

 

دیگر کوئیزهای رافان نیوز در اینجا