پرسپولیس و نماینده شرق در فینال لیگ قهرمانان آسیا این فرصت را دارند که از حمایت هوادارانشان بهره ببرند.

شاگردان یحیی گل محمدی در پرسپولیس با سختی و مشکلات فراوان به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیدند.

پرسپولیس حالا خود را مهیای حضور در قطر برای بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا می کند و به قرنطینه رفته است، تا با توجه به قوانین سخت گیرانه قطر به مشکل نخورد.

امروز خبری مهم از کشور قطر پیرامون برگزاری فینال آسیا مخابره شد و آن احتمال حضور تماشاگران در ورزشگاه برای تماشای رقابت پرسپولیس و نماینده شرق بود.

در اینجا بخوانید:

طبق توافقی که مسئولان قطری و کنفدراسیون فوتبال آسیا پیرامون برگزاری فینال باشگاه‌های آسیا داشته‌اند، تماشاگران می‌توانند به اندازه نیمی از ظرفیت ورزشگاه الجنوب قطر بلیت تهیه کرده و پس از گذراندن قوانین سختگیرانه بهداشتی وارد ورزشگاه شود.

هر تماشاگر برای ورود به ورزشگاه باید تست کرونا بدهد و پس از منفی بودن تست کرونا، می تواند از نزدیک بازی پرسپولیس را تماشا کند.

البته علاوه بر مثبت بودن تست کرونا باید یک نرم افزار هوشمند نیز با خود به همراه داشته باشد، تا همه مشخصات سلامتی خود را با آن به نمایندگان مسئول برگزاری مسابقه نشان داده و بتواند وارد ورزشگاه شد.

هواداران پرسپولیسی حاضر در کشور قطر می‌توانند با طی کردن این مراحل بازی تیمشان را در فینال لیگ قهرمانان آسیا تماشا کرده و از سرخ ها مقابل تیم شرق حمایت کنند.

بازی پرسپولیس و نماینده شرق در فینال آسیا ساعت ۱۵:۳۰ روز ۲۹ آذر در ورزشگاه الجنوب دوحه قطر برگزار خواهد شد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا