با امضای قرارداد دو ساله محمد حسین کنعانی‌زادگان به پرسپولیس پیوست تا این تیم گام بزرگی در نقل و انتقالات تابستان بردارد.

در حالی که مدیران پرسپولیس پس از رفتن برانکو زیر فشار شدید هواداران بودند، با عملکرد خوب و منطقی در نقل و انتقالات و مخصوصا حفظ بازیکنان اصلی و کلیدی تیم توانستند تا حدودی خود را از زیر فشار هواداران خارج کنند.

مذاکره پرسپولیس برای جذب کنعانی‌زادگان در نقل و انتقالات تابستان از هفته‌ها پیش آغاز شده بود و این باشگاه برای تقویت خط دفاع تقریبا مسن خود تلاش کرد تا مدافع ملی‌پوش و پرورش یافته خود را به باشگاه بازگرداند.

بالاخره امروز و پس از مذاکره نهایی با این بازیکن در دفتر باشگاه با عقد قراردادی دو ساله رسما کنعانی‌زادگان را به خدمت گرفت تا قبل از اردوی خارجی خود در ترکیه تیم خود را تقریبا کامل کرده باشد.

کنعانی‌زادگان در حالی که در زمان مدیریت رویانیان در سن نوجوانی توسط پرسپولیس خریداری شده بود به تیم‌های پرتغالی قرض داده شد تا بتواند رشد کرده و در آینده به کار پرسپولیس بیاید.

 

مسیر رفت و برگشت کنعانی‌زادگان به پرسپولیس

 

اما پس از بازگشت کنعانی‌زادگان از پرتغال و در حالی که گفته می‌شد هنوز با پرسپولیس قرارداد دارد برای خدمت سربازی به ملوان رفت. پس از گذراندن سربازی اعلام کرد که دیگر قراردادی با پرسپولیس ندارد و اگر پرسپولیس او را می‌خواهد باید دوباره مذاکره کند.

کنعانی‌زادگان در آن زمان توسط کیروش سرمربی وقت تیم ملی تازه به تیم ملی دعوت شده بود و جزء مدافعان با تجربه و کارامد لیگ محسوب می‌شد چرا که عملکرد قابل قبولی در ملوان از خود نشان داده بود.

عدم توافق با مدیران وقت پرسپولیس و داشتن پیشنهاد خوب از استقلال باعث پیوستن او به استقلال شد. اما در استقلال با مصدومیت سنگین پارگی رباط سلیبی در اول فصل رو به رو شد و از این تیم کنار گذاشته شد.

پس از گذراندن مصدومیت در فصل بعد به  سایپا پیوست. در ادامه یک فصل نیز برای ماشین‌سازی توپ زد.

در نقل و انتقالات تابستان ۱۳۹۸ و برای فصل فوتبالی ۱۳۹۹-۱۳۹۸ محمد حسین کنعانی‌زادگان در حالی که بازیکن آزاد محسوب می‌شد با امضای قرارداد دو ساله به پرسپولیس پیوست تا به خط دفاع مستحکم ولی مسن این تیم استحکام بیش‌تری بدهد و دوباره به سابق خود برگردد.

کنعانی‌زادگان پس از پیوستن به پرسپولیس گفت؛ که عاشق پرسپولیس است و برای جبران گذشته به این تیم پیوسته است. پرسپولیس همچنین امروز قرارداد محمد نادری بازیکن تاثیر گذار فصل قبل خود را یک فصل دیگر بصورت قرضی تمدید کرد.

 

نقل و انتقالات تابستان و قرارداد دو ساله پرسپولیس با کنعانی‌زادگان