قرارداد لیونل مسی با بارسلونا افشا شد تا دستمزد ۵۵۵ میلیون یورویی او با بلوگرانا حالا حواشی زیادی برای فوق ستاره آرژانتینی و باشگاه ایجاد کند.

چند روز پیش بود که نشریه ال موندو افشاگری جنجالی ای نسبت به قرارداد  مسی و تاثیر آن بر ورشکستگی بارسلونا منتشر کرد و این دستمزد سنگین را برای بلوگرانا کمرشکن توصیف کردند.

لیونل مسی شخصا هنوز نسبت به این اتفاق جنجالی واکنشی نشان نداده است، اما خبرها از شکایت او از نشریه اسپانیایی حکایت دارد.

با این حال واکنش ها به قرارداد کهکشانی و تاریخی لیونل مسی که در سال ۲۰۱۷ توسط بارتمئو مدیر جنجالی بارسلونا به امضا رسید، همچنان ادامه دارد.

لوئیس فیگو اطرافیان و مشاوران لیونل مسی را افرادی دانا توصیف کرد و مدیران بارسلونا را با مدیریت دوره گاسپارت مقایسه کرد.

در اینجا بخوانید:

دیروز بارتمئو که شایعه شده او قرارداد مسی را به ال موندو داده است، ضمن رد این شایعه مدعی شد که افشای این قرارداد قانونی است و افراد اندکی در حد ۴ تا ۵ نفر از آن مطلع بوده‌اند.

با این حال او با دفاع از لیونل مسی او را شایسته چنین قراردادی دانست.

لازم به ذکر است که رقم ۵۵۵ میلیون یورویی این قرارداد جنجالی و سنگین شامل دستمزد قطعی، پاداش ها و دیگر آپشن های قرارداد مسی است که در صورت محقق شدن این آپشن ها به این رقم سنگین خواهد رسید.

باید دید واکنش رسمی مسی به افشای این قرارداد چه خواهد بود ؟

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا