با اعلام رئیس سازمان لیگ فوتبال، قرعه‌کشی دوره نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران ساعت ۱۹ روز سه‌شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ در سالن تالار شهر مشهد برگزار می‌شود.

پس از اینکه لیگ برتر در دوره نوزدهم بدلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها به تعویق افتاد و تیم‌ها برنامه مسابقات خود را نمی‌دانستند، بالاخره سازمان لیگ زمان و مکان قرعه‌کشی این مسابقات را اعلام کرد.

بگفته بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران قرعه‌کشی لیگ برتر در دوره نوزدهم روز سه‌شنبه ۱۵ مرداد در مشهد برگزار خواهد شد. البته بهاروند تاکید کرده که هنوز زمان دقیق شروع لیگ مشخص نیست و همه چیز به روند تجهیز ورزشگاه‌ها به امکانات امنیتی و بازرسی ورودی مانند گیت ورودی، شماره‌دار شدن صندلی‌ها، نصب دوربین‌های مدار بسته و مواردی از این قبیل بستگی دارد.

با اعلام سازمان لیگ این مراسم از ساعت ۱۹ روز سه‌شنبه و در تالار شهر مشهد برگزار خواهد شد و خداداد عزیزی، رضا عنایتی و حسین بادامکی میهمانان این مراسم هستند.

شرایط نابسامان ورزشگاه‌های کشور و تنش زیاد تماشاگران به دلایل مختلف و از طرف دیگر فشار فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر اعمال الزامات لازم برای برگزاری لیگ سبب شده تا فدراسیون فوتبال تحت هر شرایطی در مقابل شروع لیگ برتر مقاومت کند.

فدراسیون فوتبال قصد دارد تا با اعمال فشار از این طریق به هر شکلی شده باشگاه‌ها را مجبور به رعایت حداقل استانداردهای لازم کند. از طرف دیگر مهم‌ترین مسئله مورد نظر فیفا در این روزها مسئله ورود بانوان به ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات است که فدراسیون را مجبور کرده، شرایط را برای ورود آن‌ها آماده کند.

از این رو مسئولان فوتبال و ورزش کشور در تلاش هستند تا علاوه بر ایجاد استانداردهای لازم برای برگزاری مسابقات، زیرساخت‌های مورد نیاز را نیز برای ورود بانوان به ورزشگاه‌ها فراهم کنند.

باید دید که بالاخره کی ورزشگاه‌های کشور آماده برگزاری لیگ خواهند شد؟…..

 

قرعه کشی دوره نوزدهم لیگ برتر فوتبال در مشهد

 

 

 

عکس‌های طنز رافان‌نیوز را در اینجا دنبال کنید