مهدی قائدی که با تکنیک بالای خود حالا یکی از ستاره‌های آینده دار فوتبال ایران است مورد توجه یک تیم قطری قرار گرفته بود، اما سرپرست باشگاه استقلال تهران اعلام کرد که او در این تیم خواهد ماند.

بدون شک مهدی قائدی را باید یکی از ستاره‌های نوظهور فوتبال ایران دانست که در صورت ادامه روند زندگی سالم و حرفه‌ای خود می‌تواند تا سال‌های طولانی بازیکنی تاثیرگذار در تیم ملی ایران باشد و نوید یک علی کریمی جدید را به فوتبال دوستان ایرانی بدهد.

بازی بسیار خوب و موثر در ترکیب استقلال چه در زمان شفر و چه در زمان استراماچونی و مجیدی سبب شد که جدیدا به تیم ملی ایران دعوت شود و اولین بازی خود برای تیم ملی را برابر ازبکستان در بازی دوستانه انجام دهد.

از طرفی این درخشش از چشم تیم‌های متمول عربی دور نمانده و یک تیم قطری با پیشنهادی وسوسه کننده و هنگفت دنبال قائدی بود و حتی حاضر شد تا ۲ میلیون دلار برای ستاره استقلال پرداخت کند.

با این حال احمد مددی سرپرست استقلال تهران چندین بار در مصاحبه‌های خود اعلام کرد، تا مجبور نباشد، ستاره تیم خود را به فروش نمی‌رساند.

حالا با گذشت چند روز به نظر می‌رسد، مدیران استقلال منابع لازم برای پرداخت طلب شفر را فراهم کرده‌اند و نیازی حداقل در مقطع فعلی به فروش مهدی قائدی ندارند.

چرا که احمد مددی در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرد مهدی قائدی امسال هم در استقلال خواهد ماند و ترانسفر شدن او منتفی شده است.

قائدی چند روزی است در تمرینات استقلال حاضر شده و حضور پر رنگی در برنامه‌های محمود فکری دارد.

این در حالی است که در چند روز اخیر شایعات فراوانی مبنی بر لژیونر شدن مهدی قائدی شنیده می‌شد و پیش‌تر حتی از چند تیم سری آ ایتالیا نیز بعنوان مشتریان ستاره استقلالی ایران نام برده می‌شد.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز