فوتبال ساحلی ایران در مسابقات بین قاره‌ای ۲۰۱۹ جهان در کشور امارات با درخشش دوباره پیمان حسینی درون دروازه به عنوان قهرمانی دست یافت.

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات بین قاره‌ای ۲۰۱۹ امارات عملکرد تحسین برانگیزی از خود نشان داد و در مرحله گروهی ابتدا با نتیجه ۷ بر ۴ از سد مکزیک گذشت و سپس مصر را ۵ بر ۳ شکست داد.

اما فوتبالیست‌های ساحلی ایران پس از قطعی کردن حضور خود در مرحله نیمه نهایی از آخرین و مهم‌ترین مسابقه باید به مصاف روسیه می‌رفتند. فوتبال ساحلی ایران مقابل روسیه در یک بازی نزدیک به تساوی دست یافت و در ضربات پنالتی این تیم را نیز شکست داد تا بعنوان صدرنشین راهی نیمه‌نهایی شده و به دیدار امارات میزبان برود.

در نیمه نهایی بازیکنان ساحلی ایران مقابل امارات میزبان، نمایشی نزدیک و پایاپای داشتند تا با پیروزی در ضربات پنالتی این تیم را شکست داده و راهی فینال جام بین قاره‌ای شوند.

فوتبال ساحلی ایران در فینال جام بین قاره‌ای ۲۰۱۹ جهان به میزبانی امارات به مصاف اسپانیا رفت. بازیکنان ساحلی‌باز ایران با نمایش درخشان و زیبا اسپانیا را به زانو درآورده و با عملکردی بهتر از همه دیدارهای خود در این جام، با نتیجه ۶ بر ۳ به پیروزی رسیدند.

درخشش دوباره پیمان حسینی و سایر بازیکنان ایران در این قهرمانی ارزشمند ساحلی بین قاره‌ای جهان بسیار تاثیر گذار بود. همدلی تمرکز کافی و تیمی بدور از حاشیه فوتبال ملی ایران را به این موفقیت رساند.

با توجه به این درخشش در جام بین قاره‌ای امارات عکس‌های گرافیکی ذیل به پاس قدردانی از تیم فوتبال ساحلی ایران منتشر می‌شود.

به امید تداوم این قهرمانی در مسابقات آینده مخصوصا جام‌های مهم‌تر قهرمانی جهان. تداومی که نشان از شعله‌ور شدن توانایی و استعداد بازیکنان ایرانی باشد و جلوه یک جرقه کوتاه مدت را نداشته باشد.

 

فوتبال ساحلی بین قاره‌ای و قهرمانی ایران با درخشش دوباره پیمان حسینی

 

فوتبال ساحلی ایران و قهرمانی در جام بین قاره ای

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی رافان‌نیوز