از نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر با برانکو تا جشن پوکر ۹۹ با گل محمدی موضوع ویدیو کلیپ جذاب بمناسب چهارمین جام متوالی سرخپوشان پایتخت در ایران است.

پرسپولیس فصل ۹۴-۹۵ لیگ برتر ایران را خوب آغاز نکرد و ضعف خط دفاع باعث شد این تیم با برانکو در نیمه دوم جدول رده‌بندی قرار بگیرد.

اما سرخپوشان پایتخت بالاخره از بحران نتیجه و عدم موفقیت عبور کردند و با بردهای پیاپی خود، به جمع مدعیان قرمانی پیوسته و حتی استقلال رقیب دیرینه را هم جا گذاشتند.

روند رو به رشد پرسپولیس با برانکو ادامه داشت و این تیم فصب بعد، یعنی در لیگ شانزدهم پس از ۹ سال قهرمانی لیگ برتر را جشن گرفت. تیم برانکو از قهرمانی سیری ناپذیر نشان می‌داد و در هر فصل با حفظ شاکله اصلی تیم از همان ابتدا در بالای جدول رده‌بندی جای خود را تثبیت شده می‌دید.

حتی تغییر پیاپی مدیریت هم نتوانست قرمزها را از رسیدن به قهرمانی محروم کند و این تیم با برانکو در رسیدن به جام هتریک کرد. با این حال برانکو هم از پرسپولیس جدا شد و ابتدا گابریل کالدرون و سپس آمدن یحیی گل محمدی هم در روند موفقیت حالا تیم اول ایران خللی ایجاد نکرد.

در اینجا بخوانید:

یحیی گل محمدی با هوشمندی تمام بخوبی تفکرات خود را در کم‌ترین زمان ممکن به بازیکنان پرسپولیس دیکته کرد و اجازه نداد تغییر فنی به تیم آسیب بزند.

تیمی که با سه امتیاز اختلاف در صدر جدول و با سه جام پیاپی تحویل گل محمدی داده شد، با قهرمانی و بیش از ۱۰ امتیاز برتری نسبت به تیم دوم کار خود را در لیگ برتر به پایان خواهد رساند.

پرسپولیس دیشب و پس از دیدار خود از هفته بیست و هشتم لیگ برتر ایران مقابل ذوب آهن جشن قهرمانی ۹۹ خود را برگزار کرد و در گرفتن جام پوکر نمود.

رافان نیوز به این مناسبت ویدیو کلیپی جذاب از نایب قهرمانی تلخ پرسپولیس با برانکو تا پوکر قهرمانی با یحیی گل محمدی گردآوری و منتشر می‌کند. باشد که موجبات رضایت هواداران فوتبال مخصوصا پرسپولیسی‌ها فراهم شود.

 

دانلود ویدئو

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز