علیرضا بیرانوند بتازگی از پرسپولیس جدا شده و در آستانه نهایی کردن قرارداد خود با آنتروپ است، از این و با توجه به نزدیکی قریب الوقع قهرمانی سرخپوشان پایتخت در لیگ برتر ویدیو کلیپی جذاب از روزگاری که سنگربان اول تیم ملی در این تیم گذرانده منتشر می‌شود.

بدون شک نمی‌توان از تاثیرگذاری علیرضا بیرانوند در موفقیت سال‌های اخیر پرسپولیس چشم پوشی کرد و آن را نادیده گرفت. سنگربان اول تیم ملی ایران حتی در زمان اوج درگیری‌های کیروش و برانکو نیز دروازه‌بان اول و مطمئن سرمربی پرتغالی در مسابقات مهم بود.

انصافا نیز که عملکرد مثبت بیرانوند در جام جهانی و جام ملت‌ها نشان می‌دهد که این بازیکن همواره جواب اعتماد کادر فنی را بخوبی داده است.

در پرسپولیس نیز ثبات آمادگی این دروازه‌بان لرستانی باعث موفقیت‌های آسیایی و داخلی بوده و در درخشان‌ترین واکنش‌های بیرو درون دروازه سرخپوشان باید به مهار دیدنی او در مقابل ضربه خطرناک ژاوی اشاره کرد.

جایی که پس این واکنش پرسپولیس علاوه بر صعود به مرحله بعد تا فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز پیش رفت و در فینال اگر مصدومیت و محرومیت بازیکنان کلیدی نبود، شاید قهرمان می‌شد.

عملکرد مثبت و با دوام بیرانوند از دید کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز پنهان نبود و او در دو سال پیاپی بواسطه درخشش در جام جهانی و جام پاشگاه‌های آسیا و جام ملت‌های آسیا جزء گزینه‌های اصلی کسب عنوان مرد سال فوتبال آسیا بود.

در اینجا بخوانید و حل کنید:

جایی که به گفته اکثر کارشناسان دروازه‌بان پرسپولیس از نفرات انتخاب شده به مراتب بهتر بود و همیشه با بدشانسی از کسب عنوانی باز ماند که تاکنون به هیچ دروازه‌بانی نرسیده است.

به هر حال پیشنهادات خوب خارجی بالاخره باعث جدایی دروازه‌بان اول ایران از قهرمان سال‌های اخیر فوتبال ایران شد و در نهایت با توافقی سه جانبه که بین پرسپولیس، بیرانوند و باشگاه آنتروپ بلژیک صورت گرفت مقرر شد که این دروازه‌بان موفق در پایان فصل سرخپوشان را ترک کند.

اما بحران کرونا پایان لیگ برتر ایران را به تعویق انداخت تا پرسپولیس مجبور باشد ادامه فصل را بدون دروازه‌بان اول خود سپری کند.

با توجه به جدایی علیرضا بیرانوند که به تازگی اتفاق افتاده و اینکه قهرمانی پرسپولیس بزودی قطعی خواهد شد، رافان نیوز ویدیو کلیپ زیبایی از روزگاری که سنگربان اول تیم ملی در جمع سرخپوشان گذرانده منتشر می‌کند.

در این ویدیو از شعبده بازی بیرانوند تا سیوهای تماشایی او در بازی‌های مهم و همچنین شادی‌های جالبش در جشن‌های قهرمانی تصاویر زیبایی گردآوری شده است، دیدن آن را از دست ندهید.

 

دانلود ویدئو

 

 

اخبار نقل و انتقالات فوتبال