در هفته دوم لالیگا، بارسلونا به پیروزی رسید و رئال مادرید با تساوی برابر وایادولید توقف یافت تا سویا صدرنشین شود.

بازی‌های هفته دوم لالیگا با دیدار گرانادا و سویا آغاز شد و در این دیدار سویا موفق شد با نتیجه ۱ بر ۰ میزبان خود را شکست دهد. اما در روز دوم لوانته ۲ بر ۱ ویارئال را شکست داد، اوساسونا برابر ایبار بدون گل متوقف شد و سلتاویگو با نتیجه ۱ بر ۰ والنسیا را مغلوب کرد.

در بازی مهم روز دوم نیز رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو از وایادولید پذیرایی می‌کرد. رئال که در این دیدار تیم برتر میدان بود نتوانست از برتری خود استفاده کند و با نتیجه تساوی ۱ بر ۱ برابر وایادولید متوقف شد.

در ادامه هفته دوم لالیگا ختافته در زمین خود مقابل بیلبائو به تساوی ۱ بر ۱ رضایت داد، آلاوس و اسپانیول به تساوی بدون گل رسیدند، مایورکا ۱ بر ۰ از رئال سوسیداد شکست خورد و لگانس با نتیجه ۱ بر ۰ از میهمان خود اتلتیکو مادرید شکست را پذیرفت.

همچنین آخرین بازی هفته نیز بین بارسلونا و رئال بتیس برگزار شد. بارسلونا در حالی که ابتدا از حریف خود عقب افتاده بود، با جبران نتیجه در اواخر نیمه اول و به پا کردن جشنواره گل در نیمه دوم با نتیجه ۵ بر ۲ بتیس را شکست داد و شکست هفته اول خود مقابل بیلبائو را از ذهن هوادارانش پاک کرد.

پایان هفته دوم لالیگا، که در آن پیروزی بارسلونا و توقف رئال مادرید ثبت شده بود با صدرنشینی سویا با شش امتیاز کامل دو بازی همراه شد.

در مهم‌ترین بازی‌های هفته سوم نیز بارسلونا شنبه ۹ شهریور در خانه اوساسونا از ساعت ۱۹:۳۰ با این تیم دیدار می‌کند و همچنین روز یکشنبه ساعت ۲۱:۳۰ رئال مادرید در زمین ویارئال به میدان خواهد رفت.

 

جدول رده بندی لالیگا تا پایان هفته دوم

جدول لالیگا تا پایان هفته دوم

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی