هفته بیست و سوم لالیگا با پیروزی بارسلونا در شب درخشش مسی و همچنین تداوم صدرنشینی رئال مادرید به پایان رسید.

لالیگا در هفته ۲۳ با دیدار آلاوس و ایبار آغاز شد و در آن آلاوس با نتیجه ۲-۱ به پیروزی رسید. در ادامه لوانته ۲-۰ لگانس را شکست داد و ختافه با تداوم روند رو به رشد خود یک پیروزی شیرین خانگی مقابل والنسیا با نتیجه ۳-۰ بدست آورد.

همچنین وایادولید و ویارئال ۱-۱ مساوی شدند و اتلتیکو مادرید پس از چند هفته ناکامی بالاخره در زمین خود به پیروزی رسید و با تک گل دقیقه ۶ آخل کوره‌آ گرانادا را از پیش رو برداشت.

آخرین روز هفته بیست و سوم لالیگا با پیروزی خانگی اسپانیول مقابل مایورکا آغاز شد و این تیم پس از مدت‌ها با نتیجه ۱-۰ و با تک گل دقیقه ۵۸ دتوماس به سومین برد خود در فصل جاری رسید.

سوسیداد در خانه ۲-۱ بیلبائو را شکست داد و سویا با لوپتگی همچنان روی ریل ناکامی حرکت می‌کند و در زمین سلتاویگو ۲-۱ شکست خورد و به روند نزولی خود در جدول رده‌بندی ادامه داد.

رئال مادرید نیز میهمان اوساسونا بود و در حالی که شروع خوبی نداشت و دقیقه ۱۴ از حریف عقب افتاد، در انتها با گل‌های ایسکو، راموس، واسکز و یوویچ ۴-۱ به پیروزی رسید و صدرنشینی خود را در لالیگا تداوم بخشید.

آخرین بازی هفته بین بتیس و بارسلونا به میزبانی تیم ایالت باسک برگزار شد. بارسا در حالی که دو بار با گل‌های کانالس و فکیر عقب افتاد، هر دو بار نتیجه را با گل‌های دی‌یونگ و بوسکتس جبران کرد.

نیمه دوم هم کاملا در اختیار بارسلونا بود و این تیم با ضربه سر لنگلت پیش افتاد و نهایتا ۳-۲ به پیروزی رسید. هر سه گل بارسا با پاس‌های طلایی مسی شکل گرفت و باعث تداوم رقابت با رئال شد.

 

لالیگا و جدول رده بندی تا هفته بیست و سوم

 

 

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی