هفته بیست و چهارم لالیگا با توقف رئال مادرید در خانه مقابل سلتاویگو به پایان رسید تا بارسلونا بلطف پیروزی نزدیک مقابل ختافه در یک قدمی این تیم قرار بگیرد.

هفته ۲۴ لالیگا جمعه شب ۲۵ بهمن با دیدار حساس والنسیا و اتلتیکو مادرید آغاز شد و دو تیم در یک بازی نزدیک و پرگل به تساوی ۲-۲ رضایت دادند. روز بعد مایورکا با یک گل آلاوس را از پیش رو برداشت و ویارائال نیز ۲-۱ لوانته را شکست داد.

اما در یک بازی مهم دیگر از هفته بیست و چهارم، بارسلونا میزبان ختافه تیم مدعی این فصل بود. بارسا نسبت به حریف شرایط بهتری داشت و ابتدا با دو گل گریزمان و روبرتو پیش افتاد.

بارسلونا هرچند نیمه دوم با ضربه آخل رودریگز یک گل دریافت کرد، اما در نهایت با نتیجه ۲-۱ به پیروزی رسید و در یک قدمی رئال مادرید قرار گرفت.

همچنین گرانادا ۲-۱ وایادولید را شکست داد، لگانس و بتیس بدون گل مساوی شدند و بازی ایبار و سوسیداد بدلیل آلودگی هوای ناشی از آتش‌سوزی در یک سایت جمع‌آوری زباله به تعویق افتاد.

سویا نیز در خانه از اسپانیول پذیرایی می‌کرد و در حالی که ابتدا با گل اوکامپوس پیش افتاد، در ادامه دو گل از حریف دریافت کرد و سپس با گل دقیقه ۸۰ سوسو بازی را به تساوی ۲-۲ کشاند.

اوساسونا هم در زمین بیلبائو این تیم را با تک گل دقیقه ۲۹ اویر شکست داد.

آخرین بازی هفته بیست و چهارم لالیگا بین رئال مادرید و سلتاویگو در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو برگزار شد و رئال خیلی زود گل اول را توسط فدرو اسمولوف دریافت کرد. با شروع نیمه دوم تونی کروس و راموس رئال را پیش انداختند و دقیقه ۸۵ سانتی مینا گل تساوی را برای سلتا زد و نهایتا بازی ۲-۲ مساوی به پایان رسید تا زیدان خطر بارسا را احساس کند.

 

لالیگا و جدول رده بندی تا هفته بیست و چهارم

 

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی