هفته سی لالیگا با تساوی بارسلونا آغاز، پیروزی اتلتیکو ادامه و پیروزی و صدرنشینی رئال مادرید و شاگردان زیدان در خانه سوسیداد به پایان رسید.

لالیگا در هفته ۳۰ با دیدار گرانادا و ویارئال آغاز شد و زردهای میهمان با تک گل دقیقه ۱۱ جرارد مورنو در زمین گرانادا به پیروزی رسیدند.

پس از آن مایورکا و لگانس ۱-۱ مساوی شدند، اسپانیول ۱ بر ۳ مغلوب لوانته شد و اتلتیکو بیلبائو ۱ بر ۰ رئال بتیس را از پیش رو برداشت.

بارسلونا نیز در مهم‌ترین بازی هفته میهمان سویا بود و در روزی که شرایط خوبی نداشت و نیمه اول بسیار بد و نیمه دوم نسبتا خوب را سپری کرد با تساوی بدون گل متوقف شد.

همچنین ختافه که تا پیش از بحران کرونا شرایط خوبی داشت مقابل ایبار هم متوقف شده و به تساوی ۱-۱ رضایت داد.

اما اتلتیکو مادرید در شرایطی عکس ختافه پس از کرونا روی نوار پیروزی قرار گرفته و مقابل وایادولید با تک گل دقیقه ۸۲ ویتولو به پیروزی رسید.

در اینجا بخوانید:

پرگل‌ترین بازی هفته ۳۰ نیز به دیدار سلتاویگو و آلاوس اختصاص داشت که طی آن سلتاویگو با ۶ گل حریف خود را بدرقه کرده و یک پیروزی شیرین خانگی را جشن گرفت.

در ادامه والنسیا با دو گل گونسالو گوندس در دقیقه ۱۲ و رودریگو دقیقه ۳۶ اوساسونا را از پیش رو برداشت.

رئال مادرید و رئال سوسیداد نیز برگزار کننده آخرین دیدار هفته سی لالیگا در زمین سوسیداد بودند که طی آن شاگردان زیدان با دو گل سرخیو راموس و کریم بنزما در مقابل تک گل مرینو با نتیجه ۲ بر ۱ به پیروزی رسیدند و دوباره صدرنشینی فوتبال اسپانیا را جشن گرفتند.

با این نتایج رئال مادرید هم امتیاز با بارسلونا جای این تیم را در صدر جدول گرفت و اتلتیکو مادرید نیز که تا قبل از کرونا در جایگاه ششم و هفتم بود، حالا به رده سوم رسیده است.

 

لالیگا و جدول رده بندی تا هفته سی

 

 

 

 

 

اخبار نقل و انتقالات فوتبال