تداوم صدرنشینی رئال مادرید برای دومین هفته متوالی، یک پیروزی سخت از بارسلونا مقابل بیلبائو و سومین برد متوالی اتلتیکو مادرید همگی در هفته ۳۱ لالیگا اتفاق افتاد.

هفته سی و یکم لالیگا با تساوی ۲-۲ سویا در زمین ویارئال آغاز شد. در ادامه نیز لگانس و گرانادا بدون گل مساوی شدند و وایادولید و ختافه نیز به تساوی ۱-۱ رضایت دادند.

اما اتلتیکو مادرید پس از یک تساوی و دو برد به دیدار لوانته رفت و این تیم را در زمین خود با گل به خودی دقیقه ۱۵ بورخا گونزالس شکست داد.

همچنین بارسلونا در نیوکمپ میزبان اتلتیکو بیلبائو بود و همانند بازی رفت، نمی‌توانست راهی برای باز کردن دروازه حریف پیدا کند.

با این حال روی حرکت لیونل مسی، راکیتیچ دقیقه ۷۱ با دروازه‌بان حریف تک به تک شد و با یک ضربه دقیق گل برتری بلوگرانا را به ثمر رساند تا شاگردان کیکه ستین بسختی از سد این حریف سر سخت عبور کنند.

در اینجا بخوانید:

اوساسونا نیز در زمین آلاوس با یک گل به برتری رسید، رئال سوسیداد در زمین خود با یک گل مغلوب سلتاویگو شد و ایبار ۱ بر ۰ والنسیا را شکست داد.

رئال مادرید هم در ورزشگاه آلفردو دی استفانو میزبان مایورکا بود و در یک بازی کاملا برتر با دو گل دقیقه ۱۹ وینیسیوس جونیور و دقیقه ۵۶ سرخیو راموس به پیروزی رسید و برای دومین هفته متوالی به صدرنشینی خود در لالیگا تداوم بخشید.

هفته ۳۱ لالیگا با دیدار رئال بتیس و اسپانیول در ایالت باسک به پایان رسید و طی آن بتیس با تک گل دقیقه ۴۸ مارک بارترا حریف کاتالانی خود را از پیش رو برداشت.

با نتایجی که در این هفته از لالیگا رقم خورد، رئال مادرید هم امتیاز با بارسلونا و بدلیل برتری در بازی‌های رو در رو به صدرنشینی خود تداوم بخشید و پس از این تیم نیز بارسلونا و اتلتیکو مادرید دوم و سوم هستند.

 

لالیگا و جدول رده بندی تا هفته 31

 

 

 

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان‌نیوز