شهاب زاهدی لژیونر پرسپولیسی فوتبال ایران در اوکراین، رسما به زوریا لوهانسک پیوست و هم بازی اللهیار صیادمنش استقلالی شد.

شهاب زاهدی که در پرسپولیس نتوانست فرصتی برای خودنمایی داشته باشد، نهایتا به فوتبال ایسلند رفت و پس از آن در کره جنوبی شرایط خوبی نداشت.

با این حال لژیونر پرسپولیسی فوتبال ایران به اوکراین رفت و در آنجا احیا شد، تا جایی که با گل های سرنوشت ساز خود در المپیک دونتسک در سال ۲۰۲۰ میلادی به افتخارات فردی قابل توجهی دست یافت.

زاهدی در فصل جاری لیگ اکراین برای دونتسک ۸ گل و دو پاس گل به ثبت رساند و آقای گل لیگ بود.

همین درخشش قابل توجه باعث شد تا تیم هایی نظیر ریوآوه و زوریا لوهانسک او را برای نقل و انتقالات زمستانی در نظر بگیرند.

در اینجا بخوانید:

در حالی که باشگاه المپیک دونتسک ترجیح می داد شهاب زاهدی را به لیگ پرتغال منتقل کند، اما توافق اولیه و امضای تفاهم نامه با زوریا توسط لژیونر پرسپولیسی باشگاه اوکراینی را در عمل انجام شده قرار داد و حتی تنبیه دو هفته ای بازیکن ایرانی هم نتیجه بخش نبود.

نهایتا المپیک دونتسک دیروز رضایت داد و شهاب زاهدی رسما با امضای قرارداد ۴ ساله به زوریا لوهانسک دیگر تیم اوکراینی پیوست.

اما امروز باشگاه المپیک دونتسک که از انتقال زاهدی به زوریا ۳۶۰ هزار دلار به دست آورده بود، او را گران ترین انتقال تاریخ این باشگاه خواند و از لژیونر ایرانی به دلیل حضوری موفق در این تیم تشکر کرد.

زاهدی در زوریا هم بازی اللهیار صیادمنش لژیونر استقلالی ایران خواهد بود و می تواند زوجی موفق و ایرانی در خط حمله تیم جدید خود تشکیل دهد.

شهاب زاهدی در نقل و انتقالات تابستان مورد توجه باشگاه پرسپولیس بود، اما درخواست ۵۰۰ هزار دلاری المپیک دونتسک برای صدور رضایت نامه این انتقال را منتفی کرد.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا