سرمربی تیم ملی ایران دراگان اسکوچیچ فهرست بازیکنان مد نظرش برای بازی دوستانه با بوسنی را اعلام کرد که در آن غیب سردار آزمون و مهدی طارمی و بازگشت کریم انصاری فرد بسیار به چشم می آید.

تیم ملی ایران پس از دوری طولانی از بازی حدود یک ماه پیش بود که اولین محک خود با دراگان اسکوچیچ را مقابل ازبکستان تجربه کرد.

نمایش ملی پوشان ایرانی قابل قبول بود و با دو گل مهدی طارمی و سردار آزمون حریف را ۲ بر ۱ شکست دادند.

اما دوره قبل غیبت کریم انصاری فرد، مرتضی پورعلی گنجی و علیرضا بیرانوند در نوع خود جالب بود و حالا در فهرست جدید، ستاره های دوران کارلوس کی روش به تیم برگشته‌اند.

سعید عزت اللهی که در لیگ دانمارک دوباره احیا شده و کریم انصاری فرد که بهترین گلزن آ اکه یونان است در فهرست جدید دراگان اسکوچیچ دیده می‌شوند و پورعلی گنجی نیز دوباره به تیم ملی دعوت شده است.

در اینجا بخوانید:

اما بازیکنانی چون علیرضا بیرانوند، علیرضا جهانبخش و رامین رضاییان همچنان جایی در بین بازیکنان تیم ملی زیر نظر اسکوچیچ ندارند.

همچنین غیبت مهدی طارمی و سردار آزمون دو مهاجم کلیدی و اصلی تیم ملی ایران جای تامل دارد. هر چند که آزمون مشکوک به کرونا بوده و طارمی نیز در فصل جدید بیش‌تر نیمکت نشین بوده است.

بازیکنان دعوت شده از سوی دراگان اسکوچیچ برای بازی دوستانه تیم ملی ایران با بوسنی به قرار زیر هستند.

دروازه‌بان‌ها : پیام نیازمند، امیر عابدزاده و رشید مظاهری

مدافعان : میلاد محمدی، محمد حسین کنعانی زادگان، مرتضی پورعلی گنجی، سید مجید حسینی، مجتبی نجاریان، عارف غلامی، شجاع خلیل زاده و صادق محرمی

هافبک‌ها : سعید عزت اللهی، علی قلی زاده، وحید امیری، امید نورافکن، اکبر ایمانی، احسان حاج صفی، احمد نوراللهی و سیامک نعمتی

مهاجمان : کاوه رضایی، کریم انصاری فرد، ساسان انصاری و مهدی قائدی

بازی دوستانه تیم ملی ایران و بوسنی در فیفا دی روز پنج شنبه پیش رو یعنی ۲۲ آبان برگزار می شود.

 

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا