لیورپول در هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس با پیروزی ۴ بر ۰ مقابل ولورهمپتون و به لطف درخشش محمد صلاح به تاتنهام در صدر جدول رسید.

شاگردان یورگن کلوپ در لیورپول از هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس و در ورزشگاه آنفیلد میزبان ولورهمپتون بودند.

بازی آرام و بدون موقعیت در میانه میدان آغاز شد و دقیقه ۱۱ روی ارسال رابرتسون و ضربه سر سادیو مانه که از بالای دروازه ولوز به بیرون رفت، اولین فرصت جدی بازی ایجاد شد.

با این حال دقیقه ۲۴ لیورپول به گل رسید. روی ارسال جوردن هندرسون و پس از اشتباه مدافع ولورهمپتون بود که محمد صلاح به خوبی از فرصت استفاده کرده و گل اول بازی را برای میزبان به ثمر رساند.

پس از این گل ولورهمپتون بازی را در اختیار گرفت، اما نتوانست از برتری مالکیتی خود استفاده کرده و موقعیت گل ایجاد کند.

در اینجا بخوانید:

در دقیقه پایانی نیمه اول سادیو مانه در محوطه جریمه لیورپول باعث به هم خوردن تعادل بازیکن ولوز شد و داور پنالتی گرفت، اما VAR این پنالتی را وتو کرد.

لیورپول در اولین موقعیت جدی خود در نیمه دوم دقیقه ۵۸ به گل رسید، در یک ضد حمله سریع پاس هندرسون به واینالدوم رسید و او نیز با یک ضربه دیدنی گل دوم را هم برای میزبان به ثمر رساند.

در حالی که ولورهمپتون برای جبران گل های خورد پیش کشیده بود، دقیقه ۶۷ لیورپول روی ارسال محمد صلاح و با ضربه سر ماتیپ باز هم به گل رسید.

این پایان کار نبود و با ادامه حملات لیورپول دقیقه ۷۸ با ارسال الکساندر آرنولد و با ضربه اشتباه نلسون سمدو میزبان گل چهارم را هم به دست آورد.

تلاش دقایق پایانی ولورهمپتون باز هم نتیجه‌ای در بر نداشت و لیورپول با شکست ۴ بر ۰ این تیم با ۲۲ امتیاز به تاتنهام در صدر جدول لیگ برتر انگلیس رسید.