le10sport گزارش داد با استفاده از منابعی که در اختیار دارد، برای جذب جیدون سانچو از دورتموند در نقل و انتقالات ۲۰۲۰ فوتبال اروپا باشگاه لیورپول جلوتر از منچستریونایتد است.

یورگن کلوپ تمرکز خود را روی تقویت فاز تهاجمی لیورپول در فصل آینده گذاشته و سعی می‌کند برای این منظور بهترین‌ها را انتخاب کند.

از این رو بود که مستقیما با پدر کیلیان امباپه وارد مذاکره شد و برای به خدمت گرفته ستاره پاری سن ژرمن تلاش زیادی کرد.

اما امباپه هم مشتریان بزرگی چون رئال مادرید را پشت خود می‌بیند و هم باشگاه فرانسوی تحت هیچ شرایطی حاضر به فروش ستاره جوان خود نیست. از این رو کلوپ گزینه‌های دیگری را بررسی کرده و به جیدون سانچو از دورتموند رسیده است.

سانچو وینگر ۲۰ ساله و انگلیسی دورتموند سال ۲۰۱۷ از منچسترسیتی به وستفالن رفت و در آنجا موفق شد به آرامی روند رو به رشد خود را طی کرده و تبدیل به ستاره کلیدی این تیم شود.

این بازیکن در ۲۸ بازی که در فصل جاری بوندسلیگا برای دورتموند انجام داده آمار بی‌نظیر ۱۷ گل و ۱۶ پاس گل را به ثبت رسانده است.

در اینجا بخوانید:

همین عملکرد عالی بود که منچستریونایتد را بر آن داشت تا از مدت‌ها پیش مذاکره با سانچو را آغاز کرده و حتی طبق ادعای رسانه‌های انگلیسی با این بازیکن به توافق هم برسد.

اما le10sport در گزارشی مدعی شد که یورگن کلوپ همانند امباپه شخصا با سانچو وارد مذاکره شده و طبق اطلاعاتی که از منابع خود دارد، توانسته نظر او را به حضور در لیورپول جلب کند.

بنابراین در صورتی که ادعای مطرح شده از طرف le10sport درست باشد، باید لیورپول را در نقل و انتقالات ۲۰۲۰ فوتبال اروپا برای جذب جیدون سانچو از دورتموند جلوتر از منچستریونایتد دانست.

دورتموند برای آزادسازی سانچو رقمی در حدود ۱۰۰ میلیون پوند می‌خواهد که لیورپول با پرداخت آن، سانچو را به گرانترین بازیکن تاریخ خود تبدیل می‌کند.

در حال حاضر فن دایک مدافع این تیم که تابستان ۲۰۱۸ با ۷۵ میلیون پوند از ساوتهمپتون جذب شد، گرانترین بازیکن تاریخ قرمزهای آنفیلد لقب گرفته است.

 

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی طنز و سرگرمی رافان‌نیوز