در مهم ترین بازی هفته نهم لیگ برتر انگلیس لیورپول با نتیجه ۳ بر ۰ لسترسیتی را شکست داد و پشت سر تاتنهام و هم امتیاز با این تیم به صدر جدول رسید.

لیورپول و لسترسیتی از ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه دیشب یکشنبه دوم آذر در ورزشگاه آنفیلد و از هفته نهم لیگ برتر انگلیس به دیدار هم رفتند.

شاگردان یورگن کلوپ مطابق انتظار بازی را بهتر آغاز کردند و دقیقه ۳ ضربه سر خطرناک سادیو مانه روی یک ارسال کرنر راهی به دروازه لستر پیدا نکرد.

دو دقیقه بعد در محوطه جریمه لیورپول توپ به دست مدافع این تیم برخورد کرد و داور و VAR آن را پنالتی تشخیص ندادند.

پس از آن بازی متعادل پیش رفت و دقیقه ۱۱ روی یک ضد حمله سریع نبی کیتا در موقعیتی عالی صاحب توپ شد و ضربه او با واکنش عالی اشمایکل دفع گردید.

دقیقه ۱۴ این بار دیگو ژوتا با یک شوت خطرناک و محکم شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد که اشمایکل باز هم دروازه لسترسیتی را نجات داد.

با ادامه فشار لیورپول این تیم دقیقه ۲۱ بالاخره به گل رسید. یک ارسال کرنر از سمت راست با ضربه سر اشتباه ایونز مدافع لستر همراه شد و اولین گل بازی برای میزبان شکل گرفت.

دو دقیقه بعد روی یک ارسال از سمت چپ سادیو مانه دروازه لسترسیتی را باز هم باز کرد که داور این گل را به دلیل خطا روی اشمایکل مردود دانست.

در اینجا بخوانید:

در حالی که بازی دوباره متعادل شده بود و لسترسیتی چند موقعیت را از دست داده بود، دقیقه ۴۱ با ارسال عالی رابرتسون و ضربه سر تماشایی دیگو ژوتا لیورپول به گل دوم رسید.

چند دقیقه پایانی نیمه او هم با حملات لستر دنبال شد، اما گلی به دست نیامد.

لیورپول در نیمه دوم و با وجود برتری دو گل باز هم شروع بهتری داشت و در چند دقیقه ابتدایی این نیمه چند موقعیت عالی را از دست داد.

ابتدا ضربه ژوتا راهی به دروازه حریف پیدا نکرد و سپس دقیقه ۵۶ ضربه دیدنی مانه روی پاس میلنر با واکنش تماشایی اشمایکل همراه شد.

پس از آن لسترسیتی برای چند دقیقه بر بازی مسلط شد، اما شاگردان یورگن کلوپ دوباره توپ و میدان را به دست گرفتند و دقیقه ۷۶ فرمینیو تا آستانه باز کردن دروازه لستر پیش رفت، اما تیر دروازه و جانی ایونز در دو مرحله مهاجم برزیلی را ناکام گذاشتند.

این پایان کار نبود و لیورپول دقیقه ۸۶ باز هم به گل رسید. ضربه کرنر میلنر با ضربه سر محکم و تماشایی فرمینیو همراه شد تا سومین گل لیورپول شکل بگیرد.

چند دقیقه پایانی هم به آرامی سپری شد و لیورپول در بازی مهم هفته نهم لیگ برتر انگلیس با نتیجه ۳ بر ۰ لسترسیتی را شکست داد و به تاتنهام در صدر جدول رسید.

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز