تیم فوتبال لیورپول در اولین دیدار لیگ برتر انگلیس مقابل نوریچ‌سیتی با ارائه بازی تهاجمی و زیبا یک برد پرگل ۴ بر ۱ بدست آورد و در فوتبال جزیره برای رقیبان خود خط و نشان کشید.

دو تیم فوتبال لیورپول و نوریچ‌سیتی در اولین دیدار لیگ برتر انگلیس از فوتبال جزیره در ورزشگاه آنفیلد و به میزبانی لیورپول به دیدار هم رفتند. در ابتدای بازی دو تیم پایاپای پیش رفتند و حتی نوریچ توانست اولین موقعیت خطرناک را به نام خود ثبت کند.

اما لیورپول کم کم بازی را در اختیار گرفت و خیلی زود با ارائه بازی زیبا و سراسر تهاجمی کار را بر بازیکنان نوریچ سخت کرد. در دقیقه ۷ بازی روی ارسال اوریگی به دهانه دروازه و اشتباه مدافع نوریچ گرانت هنلی لیورپول به گل اول دست یافت.

در حالی که نوریچ کمی بعد این فرصت را داشت که به گل تساوی دست پیدا کند اما بی‌دقتی مهاجم این تیم مانع گل تساوی نوریچ شد. تا اینکه دوباره کنترل بازی در اختیار بازیکنان لیورپول درآمد و آن‌ها خیلی خوب توانستند از فرصت‌های پیش آمده بهره ببرند.

دقیقه ۱۹ محمد صلاح روی پاس فرمینیو و با یک ضربه دقیق بغل پا از گوشه سمت چپ دروازه نوریچ توپ را وارد دروازه این تیم کرد تا نتیجه ۲ بر ۰ برای لیورپول باشد. باز هم نوریچ تلاش کرد گل‎‌های خورده را جبران کند اما آلیسون دروازه‌بان لیورپول مانع گلزنی مهاجمان حریف بود.

 

لیورپول و نوریچ در اولین بازی لیگ جزیره

 

لیورپول در اقتدار کامل

 

ادامه فشار لیورپول باعث شد در دقیقه ۲۸ ویرجیل فن‌دایک روی ارسال ضربه کرنر توسط محمد صلاح گل سوم لیورپول را هم به ثمر برساند. این پایان کار نبود و در دقیقه ۳۸ آلیسون دروازه‌بان لیورپول دچار مصدومیت شد تا کلوپ را نگران روزهای آینده تیمش کند.

حملات یاران مرسی‌ساید ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۴۲ آن‌ها کار حریف را قبل از پایان نیمه اول به پایان رساندند و اوریگی روی ارسال آرنولد با ضربه سر گل چهارم را برای لیورپول زد.

با شروع نیمه دوم لیورپول هنوز اشتیاق بیش‌تری برای گلزنی از خود نشان می‌داد و چندین موقعیت خطرناک را روی دروازه نوریچ ایجاد کرد که فرمینیو و دیگر بازیکنان لیورپول قدر این موقعیت‌ها را ندانستند.

اما در حالی که لیورپول توانسته بود حملات خطرناکی را روی دروازه نوریچ تدارک ببیند، پوکی  مهاجم نوریچ‌سیتی در دقیقه ۶۴ و در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان لیورپول، دروازه این تیم را باز کرد تا حداقل تیمش یکی از چهار گل را جبران کرده باشد.

با وجود حملات دو تیم در ادامه بازی و همچنین تلاش بیش‌تر بازیکنان نوریچ در دقایق پایانی، دیگر گلی برای دو تیم به ثمر نرسید تا لیورپول اولین بازی خود در لیگ برتر انگلیس را با برد پرگل ۴ بر ۱ پشت سر بگذارد. و در شروع فوتبال جزیره در فصل جدید قصد خود برای قهرمانی را به حریفانش نشان دهد.

 

لیورپول و نوریچ در اولین دیدار لیگ برتر انگلیس

 

 

 

ویدئو طنز و سرگرمی رافان‌نیوز در اینجا