لیورپول و برایتون در لیگ برتر انگلیس دیشب و از هفته بیست و دوم در ورزشگاه آنفیلد به دیدار هم رفتند و یاران علیرضا جهانبخش در غیاب او پیروزی شیرینی را با نتیجه ۱-۰ به دست آوردند.

لیورپول در هفته بیست و دوم لیگ جزیره و در ورزشگاه آنفیلد میزبان برایتون بود. گراهام پاتر در این بازی نیز علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی خود را در لیست بازیکنان تیمش نداشت، چیزی که دلیل آن مصدومیت ستاره ایرانی ذکر شده است.

شاگردان یورگن کلوپ در زمین خود بازی را هجومی آغاز کردند و در ۱۵ دقیقه ابتدایی دو موقعیت خوب داشتند که با کم دقتی محمد صلاح و ژردان شقیری آن را از دست دادند.

پس از آن بازی آرام و متعادل دنبال شد تا اینکه دقیقه ۳۵ ضربه مارچ برای برایتون از بالای دروازه لیورپول به بیرون رفت.

در آغاز نیمه دوم ارسال رابرتسون توسط مدافعان برایتون برگشت داده شد و ضربه فرمینیو روی این ریباند راهی به دروازه برایتون پیدا نکرد.

در اینجا بخوانید:

اما دقیقه ۵۶ این برایتون بود که روی ارسال بورن از سمت راست و ضربه سر تروسارد، توسط آلزاته از دهانه دروازه لیورپول به گل رسید و از میزبان پیش افتاد.

در ادامه برایتون یک موقعیت دیگر هم داشت که ضربه وبستر روی یک ارسال کرنر دقیق نبود و به بیرون رفت.

دقیقه ۶۷ ضربه محکم فرمینیو در شلوغی جلوی دروازه برایتون توسط دروازه‌بان این تیم مهار شد. چند دقیقه بعد ضربه محمد صلاح در موقعیتی مناسب باز هم از کنار دروازه میهمان به بیرون رفت.

در ادامه تلاش لیورپول برای جبران نتیجه کارساز نبود و این برایتون بود که در لیگ برتر انگلیس و شبی که علیرضا جهانبخش را در اختیار نداشت با نتیجه ۱-۰ به پیروزی شیرینی در زمین حریف دست یافت.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا