لیورپول و لسترسیتی در لیگ برتر انگلیس و اولین بازی هفته بیست و چهارم به دیدار هم رفتند و تیم یورگن کلوپ شکست تلخی را با نتیجه ۳-۱ تجربه کرد.

لسترسیتی در اولین بازی هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس میزبان لیورپول بود.

با این حال لیورپول بازی را هجومی آغاز کرد و با حملات پی در پی خود حریف را تحت فشار قرار داده بود.

دقیقه ۱۰ محمد صلاح در یک موقعیت تک به تک عالی صاحب توپ شد، اما ضربه او خوب نبود و راهی به دروازه لستر پیدا نکرد.

چند دقیقه بعد صلاح با یک پاس عمقی عالی فرمینیو را با کسپر اشمایکل تک به تک کرد، اما مهاجم برزیلی از زاویه بسته نتوانست دروازه لسترسیتی را باز کند.

دقیقه ۳۶ لسترسیتی اولین موقعیت جدی خود را با ضربه سر جیمی واردی ایجاد کرد که آلیسون بکر با واکنشی به موقع دروازه لیورپول را نجات داد.

دقیقه ۴۲ واردی با دروازه بان لیورپول تک به تک شد و ضربه با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد. لحظات پایانی نیمه اول لیورپول از هم پاشیده نشان می داد، واردی باز هم به آلیسون بکر تک به تک شد و این بار دروازه‌بان برزیلی توپ را دفع کرد.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم هم لیورپول بازی را بهتر آغاز کرد و دقیقه ۵۷ ضربه ایستگاهی زیبای الکساندر آرنولد به تیر دروازه لستر برخورد کرد.

با این حال دقیقه ۶۷ سرانجام قفل دروازه ها باز شد و لیورپول به گل رسید. محمد صلاح با یک ضربه دیدنی و غیر قابل مهار دروازه کسپر اشمایکل را باز کرد.

پس از این گل لسترسیتی بازی را در اختیار گرفت و به خوبی از ضعف خط دفاع لیورپول استفاده کرد.

دقیقه ۷۸ جیمز مدیسون با یک ضربه آزاد دروازه لیورپول را باز کرد و در حالی که کمک داور گل را نپدیرفته بود، VAR وارد عمل شد و گل را صحیح دانست.

هنوز یک دقیقه نگذشته بود که روی اشتباه مدافع و دروازه بان لیورپول جیمی واردی صاحب موقعیت شد و دروازه این تیم را باز کرد.

پس از آن این لسترسیتی بود که به حملات خود ادامه داد و دقیقه ۸۵ باز هم به گل رسید. این بار هاروی بارنز با آلیسون بکر تک به تک شد و دروازه لیورپول را باز کرد.

نهایتا لیورپول در یک روز تلخ از هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس مقابل لسترسیتی با نتیجه ۴-۱ شکست خورد.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز