لیگ برتر انگلیس در ادامه هفته بیست و ششم با پیروزی نزدیک و ۱ بر ۰ لیورپول مقابل نوریچ پیگیری شد.

لیورپول پس از یک هفته استراحت به شیوه فوتبال جزیره، از هفته بیست و ششم لیگ برتر میهمان نوریچ بود. لیورپول بازی را هجومی آغاز کرد و بیش‌تر دقایق نیمه اول مالک توپ و میدان بود.

با این حال مهم‌ترین موقعیت نیمه اول در دقیقه ۳۵ برای نوریچ شکل گرفت. در یک حمله سریع مهاجمان نوریچ در موقعیت دو به تک قرار داشتند و پاس آخر آنان با یک قطع توپ فوق‌العاده از آلیسون دروازه‌بان لیورپول رو به رو شد.

نیمه دوم هم مانند نیمه اول لیورپول بهتر بود و دقیقه ۵۸ حرکت محمد صلاح و ضربه او با واکنش کرول سنگربان نوریچ همراه شد. همان توپ برگشتی مقابل کیتا افتاد و ضربه کم دقت او نیز با عکس‌العمل کرول مواجه شد.

نوریچ در معدود موقعیت‌های خود، دقیقه ۷۳ با ضربه الکساندر تتی می‌توانست به گل برسد که توپ تتی به تیر دروازه لیورپول برخورد کرد و برگشت داده شد.

اما پنج دقیقه بعد روی ارسال بلند و در عمق هندرسون و مهار توپ تماشایی سادیو مانه، این بازیکن صاحب موقعیت و با یک ضربه سریع و دقیق گل پیروزی بخش لیورپول را به ثمر رساند.

در ادامه از فشار حملات لیورپول کاسته شد و نوریچ فرصت بیش‌تری پیدا کرد تا حملاتی را طرحی کند. چند حمله نوریچ در دقایق پایانی نتیجه‌ای نداشت و لیورپول مقابل این تیم در لیگ برتر انگلیس به یک پیروزی نزدیک ۱ بر ۰ دست یافت و خود را در صدر جدول فوتبال جزیره دست نیافتنی‌تر کرد.

شاگردان یورگن کلوپ در لیورپول با این پیروزی ۷۶ امتیازی شدند و با تیم دوم لیگ برتر انگلیس که منچسترسیتی ۵۱ امتیازی است، با یک بازی بیش‌تر ۲۵ امتیاز فاصله گرفتند.

 

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی طنز و سرگرمی