تاتنهام مورینیو در حالی که فرصت های خوبی را از دست داد، در هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس و مقابل لیورپول با نتیجه ۲ بر ۱ محکوم به شکست شد.

در چارچوب مهم‌ترین بازی هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان تاتنهام بود.

دو تیم بازی را متعادل و آرام آغاز کردند و پس از آن لیورپول رفته رفته حملات خود را آغاز کرد و دقیقه ۱۳ روی ارسال رابرتسون و ضربه سر فرمینیو اولین خطر را روی دروازه تاتنهام ایجاد کرد که لوریس توپ را به خوبی دفع کرد.

دقیقه ۲۲ لوریس سنگربان تاتنهام این بار ضربه محمد صلاح را جمع کرد تا دروازه تاتنهام همچنان بسته بماند.

با این حال چهار دقیقه بعد لیورپول بالاخره به گل رسید. ضربه محمد صلاح پس از برخورد به آلدرویرد تغییر مسیر داد و از بالای سر لوریس وارد دروازه تاتنهام شد.

این پایان کار نبود و دقیقه ۳۳ لوسلسو، سون هیونگ مین را با سنگربان لیورپول تک به تک کرد تا ستاره کره‌ای مورینیو با یک ضربه دقیق و فنی دروازه آلیسون بکر را باز کند.

در اینجا بخوانید:

در ادامه بازی متعادل بود و در دقایق پایانی نیمه اول لوریس باز هم درون دروازه تاتنهام درخشید و ضربه فرمینیو را به خوبی دفع کرد.

اما نیمه دوم تاتنهام شروع بسیار خوبی داشت و چندین بار تا آستانه باز کردن دروازه لیورپول پیش رفت. ابتدا روی اشتباه آلیسون بکر، هری یک در موقعیت گل قرار گرفت و ضربه فنی را خود بکر جمع کرد.

کمی بعد برقوین مهاجم جوان تاتنهام دو موقعیت بسیار خوب را که یکی از آن‌ها دقیقه ۶۹ در مصاف تک به تک با آلیسون بکر بود ، از دست داد.

چند دقیقه بعد ضربه سادیو مانه روی یک حرکت زیبا با برخورد به تیر دروازه تاتنهام گل نشد.

در حالی که بازی آرام و متعادل در جریان بود، دقیقه ۹۰ این لیورپول بود که با تیزهوشی فرمینیو به گل رسید.

ارسال کرنری از سمت چپ با ضربه سر تمام کننده بابی فرمینیو همراه شد و لیورپول به یک گل پیروزی بخش و بسیار ارزشمند مقابل تاتنهام و شاگردان مورینیو دست یافت تا به تنهایی صدرنشین لیگ برتر انگلیس شود.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز