لیونل مسی رسما خرید جدید پاری سن ژرمن لقب گرفت و حالا تا پایان فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۳ می تواند در کنار نیمار خط حمله‌ای آتشین را برای پاریس تشکیل دهد.

از زمانی که خبر غیرمنتظره جدایی لیونل مسی از بارسلونا توسط لاپورتا اعلام شد، فوق ستاره آرژانتینی در صدر اخبار رسانه های معتبر دنیا قرار داشت.

در حالی که هواداران و خبرنگاران پاریسی از چند روز قبل مقابل باشگاه پاری سن ژرمن دنبال دریافت اخبار حضور مسی بودند، دیشب بالاخره به هدف خود رسیدند و با فوق ستاره آرژانتینی از نزدیک ملاقات کردند.

مسی دیشب رسما قرارداد ۲ ساله به بند تمدید یک ساله خود را با پاری سن ژرمن امضا کرد و بلافاصله لباس های او با شماره ۳۰ به فروش رسید و حتی یکی از آن ها هم باقی نماند.

در اینجا بخوانید:

لیونل مسی در کنفرانس خبری باشگاه پاری سن ژرمن حاضر شد و ضمن تایید ناراحتی خود از جدایی از بارسلونا مدعی شد که برای بازی در پاریس هیجان زده است.

او همچنین اعلام کرد که یکی از دلایل انتخاب پاری سن ژرمن حضور نیمار بوده است و از این پس برای فتح لیگ قهرمانان اروپا با پاری سن ژرمن تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.

به نظر می رسد که با حضور مسی، خط حمله پاری سن ژرمن مثلثی دلهره آور برای حریفان را تجربه کند و امباپه و نیمار در کنار فوق ستاره آرژانتینی زهردار تر از همیشه مدافعان مقابل خود را آزار دهند.