شکست تحقیر آمیز بارسلونا مقابل بایرن مونیخ تبعات زیادی برای این تیم داشته تا جایی که لیونل مسی در صورت عدم تغییرات اساسی در باشگاه از نقل و انتقالات ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱ فوتبال اروپا برای جدایی و پیوستن به منچسترسیتی یا اینتر استفاده می‌کند.

اختلاف بازیکنان کلیدی بارسلونا از جمله مسی با مدیریت فعلی از مدت‌ها پیش علنی شده بود و گمانه‌زنی‌ها در مورد جدایی فوق ستاره آرژانتینی از جمع بلوگرانا هر لحظه جدی‌تر می‌شد.

پیش‌تر گفته می‌شد که مسی تا تابستان ۲۰۲۱ و پس از انتخابات ریاست باشگاه صبر خواهد کرد و پس از آن در صورت تداوم شرایط فعلی تصمیم خود را مبنی بر ترک نیوکمپ عملی می‌کند.

اما شکست تحقیر آمیز بارسلونا در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که با نتیجه دور از انتظار ۸ بر ۲ اتفاق افتاد ابعاد تازه‌ای را از شکاف عمیق در بارسلونا به نمایش گذاشت.

فشارها از داخل و بیرون بارسلونا برای استعفای بارتمئو و برگزاری انتخابات زودهنگام مدیریت باشگاه افزایش یافته و از نزدیکان مسی شنیده می‌شود که اگر تغییرات گسترده در بارسا اتفاق نیافتد، این بازیکن مصمم به ترک نیوکمپ پس از سال‌ها حضور افتخار آمیز است.

در اینجا بخوانید:

با این حال شنیده می‌شود که بارتمئو برای نجات خود از بحران پیش آمده بزودی کیکه ستین سرمربی و اریک آبیدال مدیر فنی باشگاه را از سمت خود برکنار می‌کند و قصد کناره‌گیری از مدیریت باشگاه تا پایان دوره آن را ندارد.

همه این حواشی باعث شده هر روز در مورد آینده لیونل مسی در بارسلونا خبرهای تازه‌ای منتشر شود. پس از اعلام تمایل اینتر برای جذب لیونل مسی در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا بعنوان بازیکن آزاد، حالا میرر انگلیس از آمادگی منچسترسیتی برای خرید ستاره آرژانتینی در تابستان ۲۰۲۰ خبر می‌دهد.

میرر مدعی شده که منچسترسیتی مشکلی برای پرداخت بند آزادسازی مسی ندارد و البته بارسا نیز با توجه به مشکلات مالی قابل توجه ممکن است به رقمی کم‌تر از ۶۵۰ میلیون یورو هم رضایت دهد.

باید دید تغییرات بزرگی که بارتمئو وعده آن را به هواداران باشگاه بارسلونا داده در روزهای آینده به چه شکلی عملیاتی خواهد شد و آیا می‌تواند نظر مسی را برای ماندن جلب کند یا خیر؟

گفته می‌شود بارتمئو شخصا برای جانشینی ستین با پوچتینو جلسه‌ای را برگزار کرده و این سرمربی آرژانتینی گزینه نخست بلوگرانا برای هدایت تیم اصلی در فصل آینده است.

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز