نشریه گازتا دله اسپورت ایتالیا در گزارشی مدعی شد که لیونل مسی برای نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا با یک پیشنهاد نجومی از اینترمیلان رو به رو شده و احتمال ترک بارسلونا توسط ستاره آرژانتینی وجود دارد.

مدیریت بارسلونا در سال‌های اخیر بسیار ضعیف عمل کرده و جدایی نیمار و خریدهای ناموفق برای جانشینی او گواه برا این ضعف است. از طرفی در هیئت مدیره این تیم نیز دو دستگی فراوانی وجود دارد تا جایی که در چند مقطع تعدادی از آن‌ها خواهان استعفای بارتمئو و انتخابات زودهنگام شدند.

همه این موارد در کنار اخراج ارنستو والورده، بارسلونا را به یکی از ضعیف‌ترین بارسای سال‌های اخیر تبدیل کرده است و صدای بازیکنان کلیدی از جمله مسی و پیکه به نشانه اعتراض و به گونه‌های مختلف همواره شنیده شده است.

اما امسال به نظر می‌رسد که اختلافات داخلی بارسلونا را بیش از هر چیزی متزلزل کرده و حتی در چند ماه گذشته گزارشاتی در روزنامه‌های اسپانیایی منتشر شد که نشان می‌داد، مدیریت باشگاه بر علیه مخالفان خود درون باشگاه تبلیغاتی را در رسانه‌های اجتماعی انجام داده که این موضوع شامل بازیکنان تیم فوتبال و همچنین ستاره‌هایی چون لیونل مسی هم می‌شود.

مدتی پیش بود که پیکه در مصاحبه‌ای اعلام کرد که هواداران از اتفاقات درون باشگاه بی خبرند و ما بازیکنان مجبور به تظاهر هستیم و به نوعی با سیلی صورت خود را سرخ نگه می‌داریم.

در اینجا بخوانید:

بر کسی پوشیده نیست که لیونل مسی از مدیریت فعلی بارسا بشدت عصبانی شده و مخصوصا عدم جذب نیمار و تقویت تیم در تابستان گذشته بر گلایه‌های ستاره آرژانتینی افزوده است.

طبق رسم مدیران بارسلونا در ادوار مختلف ستاره‌های این باشگاه از جمله ژاوی و اینیستا این حق را داشتند که خود پایان قراردادشان با بارسلونا را انتخاب کنند، این رسم برای مسی هم اجرا شده و این بازیکن در پایان هر فصل قادر است از جمع بلوگرانا جدا شده و راهی تیم دیگری شود.

با توجه به عملکرد ضعیف مدیریت فعلی و با در نظر گرفتن اینکه سال آخر حضور بارتمئو در بارسا خواهد بود، مسی همه چیز را به سال آینده و آمدن مدیریت جدید موکول کرده است.

از طرفی اینترمیلان هم با استفاده از شرایط نچندان مناسب لیونل مسی و بارسلونا ، به فوق ستاره آرژانتینی یک پیشنهاد نجومی داده تا در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا تیم خود را ترک کرده و به جوزپه مئاتزا برود.

گازتا دله اسپورت مدعی شده این پیشنهاد ۲۶۰ میلیون یورو برای چهار ساله است. در واقع اینترمیلان قصد دارد تا با امضای قراردادی ۴ ساله با لیونل مسی ۳۳ ساله، به او در هر فصل ۵۰ میلیون یورو دستمزد خالص بعلاوه آپشن‌های دیگر پرداخت کند که در پایان آن مسی چیزی در حدود ۲۶۰ میلیون یورو دستمزد از اینتر خواهد داشت.

هر چند این پیشنهاد از طرف مدیران اینتر تکذیب شده، اما از رفتارهای مسی و حواشی اطراف او می‌توان دریافت که اگر مدیریت آینده بارسلونا که در سال ۲۰۲۱ روی کار خواهد آمد، همین رویه مدیریت فعلی را ادامه دهد جدایی مسی از بارسا و پیوستن او به اینترمیلان بسیار جدی خواهد شد.

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان نیوز