در ادامه عکس های خانوادگی ستاره های فوتبال در جشن سال نو میلادی لیونل مسی هم عکسی از خود و همسر و فرزندانش را در جشن کریسمس به اشتراک گذاشت.

در آستانه سال ۲۰۲۱ میلادی و در جشن های کریسمس مسیحی های سراسر دنیا شادی خود را در فضای مجازی به اشتراک می گذارند.

با توجه به اپیدمی کرونا در سراسر جهان و ممنوعیت گردهمایی های بزرگ، این جشن ها منحصرا و در بیش‌تر موارد بصورت خانوادگی و در خانه های شخصی برگزار می‌شود.

ستاره های فوتبال نیز از این قاعده مستثنی نیستند و هر کدام سال نو را در کنار خانواده جشن گرفته و تصاویر آن را به اشتراک گذاشته اند.

لیونل مسی نیز از این قاعده مستثنی نبود و به همراه همسر و فرزندانش عکس خانوادگی خود را در جشن کریسمس به اشتراک گذاشته است تا پیام محبت و دوستی را به تمام دنیا و مخصوصا هواداران بیشمارش مخابره کند.

در اینجا ببینید:

در عکسی که در زیر می بینید لیونل مسی و همسرش به همراه فرزندانشان با پوشیدن لباس بابانوئل و در کنار درخت نمادین، کریسمس را جشن گرفته اند و این لحظه خوش خود را به اشتراک گذاشته اند.

لیونل مسی که تحت تاثیر بحران مدیریتی بارسلونا از روزهای آرمانی خود به دور بود، در هفته اخیر و بازی بارسلونا مقابل وایادولید نمایش بسیار خوبی داشت تا نشان دهد پس از شنیدن خبرهای امیدوار کننده از مدیریت بعدی بلوگرانا که احتمالا خوان لاپورتا خواهد بود، دوباره با روحیه و انگیزه بالا به روزهای خوب گذشته برگشته است.

عکس خانوادگی لیونل مسی در جشن کریسمس