لیونل مسی فوق ستاره آرژانتین بارسلونا در زندگی شخصی خود بر خلاف اکثر ستاره‌ها حواشی کم‌تری را داشته، اما حضور موفق او در لالیگا و زندگی ورزشی‌اش خالی از حاشیه نیست و رافان نیوز سعی می‌کند در دوشنبه کوئیز ۶ خود به همه آن‌ها بپردازد.

لیونل مسی فوق ستاره‌ای است که از همان کودکی استعداد و نبوغ خود را در فوتبال نشان داد و اولین بار در کودکی و در یک باشگاه محلی زیر نظر پدر خود به فوتبال پرداخت.

تکنیک و استعداد بالای او نشان می‌داد که مارادونای جدیدی در فوتبال آرژانتین ظهور کرده است. اما تشخیص یک بیماری در ۱۱ سالگی می‌توانست زندگی شخصی و ورزشی او را تحت شعاع قرار دهد.

با این حال و با توجه به استعداد فراوان او در فوتبال و اینکه چند تیم بزرگ از آرژانتین و اروپا مسی را زیر نظر داشتند، نهایتا بارسلونا حاضر به پرداخت ۹۰۰ دلاری هزینه درمان او شد تا هم آینده فوتبال او تامین شود و هم مشکل بیماری او حل و بر طرف گردد.

نوع بیماری مسی را می‌توانید در پاسخ به سوالات دوشنبه کوئیز ۶ رافان نیوز دنبال کنید.

در اینجا بخوانید:

مسی در سال ۱۹۹۸ به آکادمی لاماسیا در بارسلون حضور یافت و بسرعت رشد فوتبالی خود را تکمیل کرد. این در حالی است که همزمان از رئال مادرید هم پیشنهاد داشت، ولی انتخاب او بارسلونا بود.

لیونل مسی رکوردهای بیشماری را در بارسلونا ثبت کرده است. از رکورد جوان‌ترین بازیکن تاریخ بارسلونا در لالیگا (در زمان خود) و بیش‌ترین گل زده در یک فصل فوتبالی که آماری خیره کننده می‌باشد.

همچنین او تاکنون ۶ توپ طلا را بدست آورده و از این حیث نیز از رقیب دیرینه خود رونالدو پیشی گرفته است. با این حال یکی از حسرت‌های بزرگ لیونل مسی موفقیت ملی بوده که با تیم ملی آرژانتین در هیچ کدام از جام‌های جهانی موفق نبوده است.

از طرفی طبق آماری که سایت forbes ارائه داده لیونل مسی پس از راجر فدرر و رونالدو با ۱۰۴ میلیون دلار درآمد در سال ۲۰۲۰ سومین ورزشکار پر درآمد سال لقب گرفته است.

این موارد گوشه‌ای از زندگی شخصی و ورزشی لیونل مسی است و با شرکت در کوئیز ۶ رافان نیوز می‌توانید با بخشی از موارد کم‌تر شنیده شده از همه حواشی پیرامون فوق ستاره آرژانتینی آشنا شوید.

رافان نیوز قصد دارد در آینده‌ای نچندان دور جوایز هیجان انگیز را هم به کوئیزهای خود اضافه کرده و آن‌ها را به یک رقابت جذاب و سالم تبدیل کند.

لازم به ذکر است که شانس در رسیدن به جوایز دوشنبه کوئیز رافان نیوز هیچ دخل و تصرفی ندارد و فقط اطلاعات شخصی و سرعت عمل است که کاربران را به کسب جایزه می‌رساند.

 

لیونل مسی فوق ستاره‌ای است که نبوغ و استعداد فراوانی در فوتبال دارد و همین امر باعث مقایسه او با مارادونا شده است.

با وجودی که مسی نسبت به سایر ستاره‌ها از حواشی کم‌تری در زندگی شخصی خود برخوردار است، اما زندگی ورزشی او خالی از حاشیه نیز نبوده است.

رافان نیوز سعی کرده در دوشنبه کوئیز ۶ به بخشی از حواشی زندگی شخصی و فوتبالی لیونل مسی بپردازد.

لازم به ذکر است که شرکت در این آزمون برای هر کاربر فقط یک بار امکان‌پذیر خواهد بود و حتی با تغییر IP نیز قادر به شرکت مجدد در آن نیستید.

این موضوع برای این در نظر گرفته شده تا کوئیز ۶ رافان نیوز تداعی کننده یک رقابت جدی باشد و تمرینی برای آزمون‌های با جوایز ارزشمند.

موفق باشید

 

 

 

 

 

انیمیشن‌های طنز و سرگرمی رافان نیوز