لیونل مسی یکی از بهترین بازیکنان تاریخ لالیگا است و در این پست ۲۵ تا از گل های برتر او در این بازی‌ها و با پیراهن بارسلونا در قالب ویدیو کلیپ زیبا به مناسبت سالروز تولد ۳۳ سالگی او منتشر می‌شود.

مسی نوجوانی توانا و تکنیکی بود که به آکادمی لاماسیا پیوست و به آرامی به پیشرفت خود ادامه داد. تا جایی که حال از او بعنوان یک ابر ستاره یاد می‌شود. بردن شش توپ طلا و رسیدن به مرز ۵۰ گل در یک فصل همگی رکورد‌هایی است که مسی در پیراهن بارسلونا از خود بجا گذاشته است.

او پس از رفتن اینیستا و ژاوی به مرد اول نیوکمپ تبدیل شده و به نظر نمی‌رسد تا سال‌ها پس از او در بارسا کسی بتواند جا به پایش پگذارد. یکی از خصوصیات بارز مسی در فوتبال توانایی او در زدن ضربات ایستگاهی دیدنی و زیبا و از راه دور است که چشم‌ها را خیره می‌کند.

لیونل مسی چند روز پیش پایان ۳۳ سالگی خود را جشن گرفته است و به همین مناسبت رافان نیوز اقدام به منتشر کردن ویدیو کلیپ ۲۵ تا از گل های برتر او در لالیگا با پیراهن بارسلونا می‌کند.

در اینجا ببینید:

گل هایی که به زیبایی هر چه تمام‌تر و در ادوار مختلف لالیگا زده و از طرف صفحات مجازی این لیگ معتبر منتشر شده است.

این در حالی است که گفته می‌شود قرارداد مسی بزودی تمدید خواهد شد و در طرحی که مدیران بلوگرانا برای ستاره‌های برتر خود نظیر ژاوی و اینیستا اجرا کردند، قادر است خود سال پایانی حضورش در بارسلونا را انتخاب کند.

قرارداد فعلی فوق ستاره آرژانتینی تا سال ۲۰۲۱ اعتبار دارد و در قرارداد جدید تا سال ۲۰۲۴ مسی در بارسا خواهد ماند. البته در پایان هر فصل این بازیکن قادر است نیوکمپ را ترک کرده و به تیم دیگری منتقل شود.

مسی در فصل جاری لالیگا و تا هفته ۳۲، با ۲۱ گل زده از ۲۷ بازی که انجام داده بهترین گلزن بارسلونا است و در پاس گل هم آماری عالی با ثبت ۱۷ پاس گل بجا گذاشته است.

این ویدیو کلیپ جذاب را تا پایان دنبال کنید تا از هنرنمایی جادویی مسی لذت ببرید.

 

دانلود ویدئو

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان‌نیوز