لیگ اروپا ۲۰۲۱ با پایان مرحله یک چهارم، تیم های حاضر در مرحله نیمه نهایی را شناخت که حضور آرسنال و منچستریونایتد به همراه ویارئال و آ اس رم می تواند جذابیت نیمه نهایی را افزایش دهد.

دیشب دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا در حالی به پایان رسید که به نظر می آمد با توجه به نتایچ دور رفت حضور رم، منچستریونایتد و ویارئال در نیمه نهایی قطعی باشد.

ویارئال در دور رفت با یک گل دیناموزاگرب را در زمین خود شکست داده بود و در اسپانیا کار سختی نداشت.

از این رو با پیرزی ۲-۱ و مجموع ۳-۱ این ویارئال بود که به نیمه نهایی لیگ اروپا راه یافت.

اما آرسنال که در زمین خود با تساوی ناامیدکننده ۱-۱ هوادارانش را نسبت به صعود نگران کرده بود در بازی برگشت و در جمهوری چک اسلاویا پراگ را با چهار گل درهم کوبید و با اقتدار صعود خود را قطعی کرد.

در اینجا بخوانید:

نیکولاس په په دقیقه ۱۸، الکساندر لاکازت دقیقه ۲۱ از روی نقطه پنالتی و دقیقه ۷۷ و همچنین بوکایو ساکا دقیقه ۲۴ چهار گل آرسنال در این بای را به ثمر رساندند.

دیگر بازی مهم و جذاب دیشب به دیدار رم و آژاکس اختصاص داشت.

جایی که رمی ها به لطف پیروزی ۲-۱ در زمین حریف دیشب در خانه کار سختی نداشتند و با تساوی ۱-۱ به نیمه نهایی رسیدند.

بریان برابی دقیقه ۴۹ برای آژاکس گلزنی کرد و ادین ژکو نیز دقیقه ۷۲ بازی را برای آ اس رم به تساوی کشاند.

منچستریونایتد نیز که با پیروزی ۲-۰ در زمین گرانادا عملا صعود خود به نیمه نهایی را قطعی کرده بود، دیشب نیز با دو گل دقیقه ۶ ادینسون کاوانی و دقیقه ۹۰ ادینسون والخو بازیکن حریف نتیجه بازی رفت را تکرار کرد و صعود راحتی را تجربه کرد.

بنابراین با توجه به نتایجی که دیشب رقم خورد منچستریونایتد در نیمه نهایی لیگ اروپا ۲۰۲۱ به رم برخورد کرد و آرسنال نیز با ویارئال رو به رو خواهد شد.

بازی های نیمه نهایی پنجشنبه ۹ و ۱۶ اردیبهشت برگزار می شوند.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز