لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ با قهرمانی لیورپول به پایان رسید و رافان نیوز دوشنبه کوئیز ۸ خود را به سوالاتی پیرامون این لیگ معتبر اختصاص داده است.

لیگ فوتبال در انگلیس از قدیمی‌ترین لیگ‌های فوتبال در جهان است و حتی گفته می‌شود که قوانین اولیه فوتبال نیز از بریتانیا برخواسته است.

لیورپول را باید پرافتخارترین تیم فوتبال بریتانیا نامید، چرا که این باشگاه تاکنون و با احتساب قهرمانی امسال ۲۰ عنوان قهرمانی را در مقابل ۱۹ عنوان قهرمانی منچستریونایتد بدست آورده است.

اما در لیگ برتر انگلیس با فرمت کنونی قرمزهای آنفیلد پس از سال‌ها امسال برای اولین بار توانستند سکوی قهرمانی را بنام خود ثبت کنند.

هواداران بیشمار لیگ برتر فوتبال جزیره آن را به محبوب‌ترین فضا برای تبلیغات شرکت‌های مختلف تبدیل کرده تا جایی که درآمد تبلیغاتی هر فصل چیزی بیش از ۳ میلیارد پوند تخمین زده می‌شود.

از این رو بود که با تعلیق مسابقات این لیگ جذاب، ضرر هنگفت مالی به برگزار کنندگان و همچنین خود باشگاه‌ها وارد شد.

در اینجا بخوانید:

اما به محض فراهم شدن شرایط و دریاف مجوز برگزاری مسئولان فوتبال انگلیس بلافاصله لیگ برتر را از سر گرفتند و لیورپول خیلی زود توانست قهرمانی خود را قطعی کند.

در فصلی که گذشت لیورپول با ۹۹ امتیاز قهرمان شد و تیم‌های منچسترسیتی، منچستریونایتد و چلسی با قرار گرفتن در رده‌های دوم و تا چهارم توانستند همراه این تیم جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را به خود اختصاص دهند.

از طرفی بورنموث، واتفورد و نوریچ هم به چمپیونشیپ سقوط کردند. با توجه به اینکه لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ به تازگی پایان یافته است، از این رو رافان نیوز دوشنبه کوئیز ۸ خود را به این لیگ معتبر اختصاص داده و سوالاتی را پیرامون آن مطرح کرده است.

شما با شرکت در این آزمون هم می‌توانید دانش و سرعت عمل خود را محک زده و هم ما را در پیدا کردن مشکلات بستر آن و برطرف نمودن این مشکلات برای آزمون‌های رقابتی و همراه با جایزه کمک کنید.

کوئیز ۸

لیگ برتر انگلیس در فصل فوتبالی ۲۰۲۰-۲۰۱۹ دیروز با قهرمانی لیورپول به پایان رسید و از این رو رافان نیوز هشتمین دوشنبه کوئیز خود را به آن اختصاص داده است.

بدون شک پرطرفدارترین، بهترین و بزرگ‌ترین لیگ فوتبال در سطح جهان را می‌توان به نام لیگ برتر انگلیس زد.

قدمت فوتبال در بریتانیا به بیش از ۱۴۰ سال پیش بر می‌گردد اما آغاز لیگ برتر با فرمت کنونی به دوران نچندان دور گذشته مربوط می‌شود، جایی که چند تیم بزرگ برای افزایش اعتبار، چنین سطحی از فوتبال را در جزیره شکل دادند.

اما رافان نیوز با توجه به پایان فصل پر حاشیه لیگ برتر انگلیس که بدلیل کرونا مدتی به حالت تعلیق درآمده بود، سوالاتی را مربوط به این لیگ معتبر طراحی کرده و در قالب دوشنبه کوئیز ۸ منتشر می‌کند.

هر کاربر فقط یک بار قادر است در این آزمون شرکت کند و سعی شده شکل مسابقه‌ای آن حفظ شود. از این رو برای آزمون‌های آینده معیار خوبی برای پیدا کردن مشکلات خواهد بود.

لطفا با شرکت در این آزمون نه شانس بلکه دانش و سرعت عمل خود را محک بزنید.

موفق باشید

 

 

 

 

 

دیگر کوئیزهای رافان نیوز در اینجا