لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ از ۲۲ شهریور آغاز خواهد شد و همه تیم‌ها از جمله منچستریونایتد چلسی لیورپول و آرسنال برنامه بازی های خود را شناختند.

فوتبال جزیره پس از پایان فصلی سخت و طاقت فرسا به فاصله کمی مجبور به آغاز فصل جدید است. چرا که برای اتمام بموقع فصل چاره‌ای جز این کار ندارد.

فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ لیگ جزیره با همه فراز و نشیب‌های برگزاری و تعلیق دو ماهه برای همه گیری کرونا بالاخره با قهرمانی لیورپول در یکشنبه ۵ مرداد به پایان رسید و تیم‌ها با کم‌تر از یک ماه استراحت باید فصل جدید را آغاز کنند.

قبل از پایان فصل لیگ برتر تیم‌های فوتبال جزیره در نشستی ویدئو کنفرانسی تاکید کردند که برای پایان فصل جدید در زمان مناسب این رقابت‌ها باید حتما در شهریور ماه آغاز شود.

از این رو همه آن‌ها پذیرفتند که امسال را با استراحت کم‌تری شاید هم بدون استراحت به سراغ فصل بعد بروند.

در اینجا بخوانید:

در حالی که تیم‌های انگلیسی ۵ مرداد فصل گذشته را به پایان رساندند، فقط یک هفته به بازیکنان خود استراحت دادند و بسرعت تمرینات پیش فصل جدید را آغاز کردند.

مسئولان برگزار کننده لیگ برتر انگلیس امروز رسما برنامه بازی های فصل جدید ۲۰۲۰-۲۰۲۱ را اعلام نمودند و در هفته ابتدایی منچستریونایتد و منچسترسیتی بدلیل حضور در مراحل پایانی لیگ‌های اروپا و نداشتن زمان لازم برای استراحت کافی بازی نخواهند کرد.

برنامه هفته ابتدایی بدین گونه است که برنلی با منچستریونایتد رو به رو می‌شود، کریستال پالاس میزبان ساوتهمپتون است، فولام با آرسنال، لیورپول میزبان  لیدزیونایتد و منچسترسیتی از استون ویلا پذیرایی می‌کند.

همچنین تاتنهام و اورتون، وست‌برومویچ و لسترسیتی و وستهام و نیوکاسل دیگر بازی های هفته اول لیگ برتر انگلیس در ۲۲ شهریور را انجام خواهند داد. اما ۲۴ شهریور برایتون میزبان چلسی است و شفیلدیونایتد پذیرای ولورهمپتون خواهد بود.

اما مهم‌ترین بازی‌های فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ لیگ برتر انگلیس و زمان برگزاری آن‌ها در نیم فصل اول به قرار ذیل است؛

هفته دوم: چلسی – لیورپول، ۱۹ سپتامبر (۲۹ شهریور)

هفته ششم: منچستریونایتد – چلسی، ۲۴ اکتبر (۳ آبان)

هفته هشتم: منچسترسیتی – لیورپول، ۷ نوامبر (۱۷ آبان)

هفته دهم: چلسی – تاتنهام، ۲۸ نوامبر (۸ آذر)

هفته یازدهم: آرسنال – تاتنهام، ۵ دسامبر (۱۵ آذر)

هفته دوازدهم: منچستریونایتد – منچسترسیتی، ۱۲ دسامبر (۲۲ آذر)

هفته سیزدهم: لیورپول – تاتنهام، ۱۶ دسامبر (۲۶ آذر)

هفته پانزدهم: آرسنال – چلسی، ۲۶ دسامبر (۶ دی)

هفته هفدهم: چلسی – منچسترسیتی، ۲ ژانویه ( ۱۳ دی)

هفته نوزدهم: لیورپول – منچستریونایتد، ۱۶ ژانویه (۲۷ دی)

 

 

انیمیشن فوتبالی رافان نیوز