لیگ برتر انگلیس در هفته دوم با توقف منچستریونایتد، چلسی و منچسترسیتی و پیروزی آرسنال و لیورپول به پایان رسید.

آرسنال در اولین بازی هفته دوم در خانه خود و ورزشگاه امارات لندن با نتیجه ۲ بر ۱ برنلی را شکست داد. همچنین لیورپول در خانه ساوتهمپتون ۲ بر ۱ پیروز شد و برایتون در ورزشگاه خانگی خود و بدون حضور جهانبخش در فهرست ۱۸ نفره، مقابل وستهام به تساوی ۱ بر ۱ رسید.

اما در مهم‌ترین بازی این هفته منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر از تاتنهام میزبانی می‌کرد. در حالی که این تیم در اکثر دقایق بازی تیم برتر میدان بود و حتی در دقیقه ۸۹ گل برتری سوم را هم زده بود، با تصمیم داور ویدئویی این گل مردود شد تا منچسترسیتی به تساوی ۲ بر ۲ مقابل حریف سرسخت خود رضایت دهد.

در دیگر بازی‌های روز اول هفته دوم اورتون ۱ بر ۰ واتفورد را برد، استون ویلا ۲ بر ۱ مغلوب بورنموث شد و نوریچ ۳ بر ۱ نیوکاسل را شکست داد.

روز دوم نیز با پیروزی ۱ بر ۰ شفیلدیونایتد مقابل کریستال‌پالاس آغاز شد. چلسی نیز در این روز با سرمربی جوان خود لمپارد در خانه مقابل لسترسیتی با تساوی ۱ بر ۱ متوقف شد.

در آخرین بازی هفته دوم لیگ برتر انگلیس منچستریونایتد به دیدار میزبان خود ولورهمپتون رفت و مقابل این تیم به تساوی ۱ بر ۱ دست یافت. در پایان بازی‌های هفته دوم لیورپول صدرنشین شد، آرسنال با امتیاز برابر و بدلیل تفاضل گل در رتبه دوم قرار گرفت و منچسترسیتی و منچستریونایتد با ۴ امتیاز در رده‌های سوم و چهارم ایستاند.

هفته سوم فوتبال جزیره نیز از روز جمعه یک شهریور با دیدار استون ویلا و اورتون آغاز می‌شود و در مهم‌ترین بازی لیورپول در آنفیلد از ساعت ۲۱ شنبه دوم شهریور از آرسنال پذیرایی می‌کند.

 

جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس در پایان هفته دوم

 

عکس‌های طنز اینجا