هفته هجدهم لیگ برتر ایران با پیروزی تمام مدعیان از جمله شهر خودرو، تراکتور و سپاهان، و استقلال و پرسپولیس قبل از دربی در مقابل حریفانشان به پایان رسید.

لیگ برتر ایران در هفته هجدهم با دیدار پارس جنوبی جم و گل‌گهر سیرجان آغاز شد و طی آن دو تیم به تساوی ۱-۱ رضایت دادند. در ادامه شاهین شهرداری بوشهر بالاخره به اولین برد خود در لیگ نوزدهم رسید و در تهران پیکان را با نتیجه ۳-۱ شکست داد.

تراکتور نیز در حالی که در ورزشگاه یادگار امام میزبان ذوب‌آهن بود با نتیجه ۲-۱ مقابل این تیم به پیروزی رسید تا همچنان در کورس قهرمانی باشد.

نساجی مازندران پس از برد هفته قبل پیکان این هفته در خانه شکست سنگین ۳-۱ را مقابل سایپا متحمل شد. سپاهان هم در یک بازی حساس مقابل فولاد صف‌آرایی کرد و با نتیجه ۲-۱ با گل‌های کیروش استنلی و محمد محبی در مقابل تک گل بیت سعید به پیروزی رسید.

اما در روز آخر هفته هجدهم لیگ برتر نوزدهم ایران ابتدا صنعت نفت آبادان میزبان پرسپولیس بود و مقابل حریف صدر جدولی خود با تک گل دقیقه ۳۲ احمد نوراللهی شکست خورد.

همچنین شهر خودرو در مشهد از ماشین‌سازی پذیرایی می‌کرد و همانند بازی‌های موفق چند وقت اخیر با نمایشی زیبا و نتیجه بخش ۳-۱ حریف تبریزی خود را شکست داد و به تعقیب مدعیان ادامه داد.

آخرین بازی هفته هجدهم نیز به دیدار استقلال و نفت مسجد سلیمان اختصاص داشت. استقلال در این بازی با توجه به استراحت دادن به چند بازیکن اصلی خود شروع خوبی نداشت و حتی با گل دقیقه ۲۰ آرمان قاسمی عقب هم افتاد.

با این حال مجیدی با تعویض‌های مناسب شرایط بازی را تغییر داد و نهایتا با دو گل مطهری و قائدی ۲-۱ حریف را شکست داد تا همانند پرسپولیس قبل از دربی به پیروزی رسیده باشد.

 

لیگ برتر ایران و جدول رده بندی تا هفته هجدهم

 

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی