در آغاز هفته نوزدهم لیگ برتر ایران تیم فولاد خوزستان با جواد نکونام موفق شد، مقابل شهر خودرو به پیروزی ۲-۰ دست پیدا کرده و اولین شکست سرآسیایی را با تیم مشهدی رقم بزند.

فولاد خوزستان که با جواد نکونام روزهای پر فراز و نشیبی را در لیگ برتر ایران تجربه کرده، در هفته نوزدهم لیگ برتر میزبان شهر خودرو مشهد بود. فولاد در چهار بازی اخیر خود دو تساوی و دو شکست داشته و در میانه‌های جدول رده‌بندی حضور دارد.

فولاد بازی را بهتر آغاز کرد و دقیقه ۱۱ ضربه ایستگاهی پاتوسی با واکنش مهدی رحمتی همراه شد و توپ برگشتی را فرشاد احمدزاده با بی‌دقتی از دست داد.

چهار دقیقه بعد در طرف مقابل سعید صادقی شانس خود را برای شهر خودرو امتحان کرد که توپ او با اختلاف کمی از کنار دروازه فولاد بیرون رفت. در ادامه بیش‌تر بازی در اختیار شاگردان نکونام بود.

دقیقه ۲۷ ضربه محکم و خطرناک شیمبا روی پاس آقاسی به دیرک دروازه رحمتی برخورد کرد و گل نشد. حملات فولاد تا پایان نیمه اول به جایی نرسید.

اما نیمه دوم هم با ضربه صابر حردانی برای فولاد در دقیقه ۴۹ آغاز شد که توپ از بالای دروازه شهر خودرو بیرون رفت. با این حال فولادی‌ها دقیقه ۶۵ مزد برتری خود را گرفتند و روی ارسال آقاسی از سمت چپ، فرشاد فرجی با دفع توپ اشتباه دروازه خودی را باز کرد.

در ادامه فولاد بخوبی بازی را اداره کرد و دقیقه ۸۴ با پاس اشتباه فرشاد صادقی، لوسیانو پریرا پشت محوطه جریمه شهر خودرو صاحب توپ شد و با یک ضربه دقیق گل دوم را هم برای فولاد به ثمر رساند.

 حملات دقایق پایانی شهر خودرو راه به جایی نبرد و فولاد در لیگ برتر نوزدهم ایران پس از چهار هفته ناکامی، مقابل این تیم به پیروزی ۲ بر ۰ دست پیدا کرد.

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی رافان‌نیوز