رافان نیوز در دوشنبه کوئیز ۲۸ خود به هفته ۶ لیگ برتر بیستم ایران و رقابت تیم های پرسپولیس ، استقلال ، تراکتور و سپاهان پرداخته است.

لیگ برتر بیستم ایران به ایستگاه ششم خود رسیده است و تیم‌ها کم کم به شناخت خوبی از خود و بازیکنان خود می‌رسند تا بازی‌ها شکل جذابی به خود بگیرد.

حواشی فوتبال ایران در اطراف بازی های لیگ کم نیست اما چرخ فوتبال کشور به هر شکلی باید در چرخش باشد تا پویایی و نشاط فوتبال ملی و حتی جامعه حفظ شود.

در هفته ششم پرسپولیس با وجود علاقه و تلاش زیاد برای رویارویی با ذوب آهن اصفهان، باز هم بازی خود را لغو شده دید تا با چیزی بیش از دو هفته بدون مسابقه رسمی در فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ حاضر باشد.

با این حال سایر بازی های هفته ۶ لیگ برتر برگزار شد و تیم‌ها محک خوبی در برخورد به هم بخوردند.

استقلال در مشهد و با وجود مصدومان فراوان مقابل شهر خودرو موفق بود، سپاهان اصفهان با محرم نویدکیا هفته درخشانی را پشت سر گذاشت و تراکتور نیز در دربی تبریز موفق بود.

لیگ برتر بیستم، بالاخره از ایستگاه ششم هم عبور کرد و در آینده‌ای نزدیک به ایستگاه هفتم خواهد رسید.

فوتبال ایران با همه فراز و فرود و حواشی مختلف خود به مسیرش ادامه می دهد تا از رقابت سنگین با سایر کشورها که با سرعت فراوان رو به جلو حرکت می‌کنند، عقب نماند.

تراکتور، سپاهان، استقلال و پرسپولیس تهران رقابتی جدی در لیگ برتر بیستم خواهند داشت و البته از تیم‌هایی چون فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان هم نباید غافل شد.

رافان نیوز دوشنبه کوئیز ۲۸ خود را به هفته ۶ لیگ برتر بیستم ایران اختصاص داده است و سوالاتی را پیرامون آن مطرح کرده است که در زیر می‌خوانید.

کوئیز ۲۸

هفته ششم لیگ برتر بیستم دیشب و با وجود لغو یک مسابقه به پایان رسید و رافان نیوز دوشنبه کوئیز ۲۸ خود را به سوالاتی پیرامون مسابقات این هفته اختصاص داده است.

موفق باشید.

 

دیگر کوئیز های رافان نیوز در اینجا