لیگ برتر بیستم دو هفته ای است که آغاز شده و تیم هایی چون تراکتور، پرسپولیس و استقلال با حریفان خود به رقابت می پردازند، از این رو دوشنبه کوئیز ۲۵ رافان نیوز به سوالاتی پیرامون جزئیاتی از دو هفته ابتدایی این مسابقات پرداخته است.

پس از پایان دیرهنگام لیگ نوزدهم، با توجه به نبود زمان کافی، لیگ برتر بیستم در روز ۱۶ آبان ماه آغاز شد و دیروز هفته دوم آن به طور کامل پایان یافت.

اما در این دو هفته اتفاقات و حوادث عجیب و غریب در این مسابقات کم نبود و مخصوصا بازی فولاد خوزستان و استقلال پر حاشیه ترین مسابقه دو هفته ابتدایی لقب گرفت.

جایی که محمود فکری و کادر فنی استقلال پس از شکست مقابل فولاد حوادث عجیب و غریبی را رقم زدند.

پرسپولیس بالاخره در هفته دوم به اولین پیروزی خود دست یافت تا به آرامی دوباره به مسیر بردهای خود بازگردد و آماده رقابتی سنگین در فینال لیگ قهرمانان آسیا شود.

از طرفی تراکتور هم هنوز با منصوریان نتوانسته خود را به سطح کیفی لازم برساند و با وجود استفاده از همه ستاره های خود در پیروزی ناکام بوده است.

در اینجا بخوانید:

اشتباهات داوری نیز در طول این دو هفته کم نبوده و در برخی نتایج اثر گذاشته است و باعث اعتراض بسیار شدید مربیان و باشگاه ها شده است.

از به تعویق افتادن عجیب یک مسابقه تا نیمه تمام ماندن یک مسابقه دیگر به دلیل بارش شدید باران همگی در دو هفته ابتدایی لیگ برتر بیستم رخ داد.

حالا برنامه هفته های سوم و چهارم لیگ برتر نیز اعلام شده و تیم ها در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه هفته جاری هفته سوم و در دوشنبه و سه شنبه هفته بعد بازی های هفته چهارم را برگزار خواهند کرد.

با توجه به اینکه دو هفته ابتدایی لیگ برتر بیستم ایران به تازگی به اتمام رسیده است، رافان نیوز دوشنبه کوئیز ۲۵ خود را به سوالاتی از دل این مسابقات اختصاص داده است.

سوالاتی پیرامون اتفاقات و حوادث بازی های دو هفته ابتدایی که اگر از هواداران دو آتیشه فوتبال باشید، بدون شک قادر خواهید بود، آن ها را پاسخ دهید.

 

کوئیز ۲۵

با توجه به پایان هفته دوم لیگ برتر بیستم ایران، دوشنبه کوئیز ۲۵ رافان نیوز به سوالاتی پیرامون دو هفته اول بازی های لیگ برتر اختصاص پیدا کرده است.

سوالاتی از جزئیات برخی بازی های مهم و همچنین حوادث و حاشیه های آن که می تواند جالب توجه باشد.

موفق باشید

 

دیگر کوئیزهای رافان نیوز در اینجا