به گزارش رسانه های انگلیسی منچستریونایتد تلاش های خود را برای بازگرداندن کریستیانو رونالدو آغاز کرده است، از طرفی منچسترسیتی هم در نقل و انتقالات فوتبال اروپا علاقه مند به جذب لیونل مسی است تا شاهد تقابل احتمالی و جذاب این دو فوق ستاره فوتبال جهان در لیگ جزیره باشیم.

بازی های جذاب ال کلاسیکو در حضور رونالدو و مسی هنوز از یادها نرفته است، جایی که نمایش های جذاب این دو فوق ستاره فوتبال جهان باعث دیدن فوتبالی پرگل و با هیجان بالا می شد و هواداران فوتبال در سراسر جهان را محصور خود می کرد.

با این حال رونالدو سال ۲۰۱۸ و پس از جام جهانی از رئال مادرید و لالیگا رفت و به یوونتوس پیوست تا دیگر نیمی از جذابیت بازی های لالیگا کاسته شود.

رونالدو در یوونتوس به خواسته های خود نرسیده است و نتوانسته همچون زمان حضور در رئال افتخار بزرگی به دست آورد.

از طرفی یوونتوس نیز که با صرف هزینه های هنگفت رونالدو را به خدمت گرفت تا موفقیت اروپایی را به موفقیت های داخلی خود اضافه کند، توفیقی حاصل نکرد تا با توجه به مشکلات اقتصادی چندان بی میل به جدایی فوق ستاره پرتغالی خود نباشد.

این در حالی است که با ورود پیرلو به تورین و قرار گرفتن او در راس کادر فنی یوونتوس برنامه های بیانکونری تغییر کرده و دیگر کریستیانو رونالدو جایگاه ویژه‌ای در تفکرات سرمربی یووه ندارد.

در اینجا بخوانید:

جرا که او قصد دارد با جوانگرایی نسل جدیدی را در تورین پرورش داده و در سال های آینده از آن بهره ببرد.

از این رو بود که شایعه جدایی رونالدو از یوونتوس قبل از آغاز فصل جدید جدی شد و از پاری سن ژرمن هم به عنوان یک مشتری جدی نام برده شد.

اما ستاره پرتغالی در تورین ماند و حالا منچستریونایتد به گزارش رسانه های انگلیسی از جمله سان، سخت در تلاش است تا او را راضی به بازگشت به اولدترافورد کند.

با افزایش شایعه بازگشت رونالدو به منچستریونایتد و همچنین علاقه منچسترسیتی به جذب لیونل مسی در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا هواداران لیگ جزیره بسیار امیدوار و هیجان زده هستند تا تقابل دو فوق ستاره فوتبال جهان را در انگلیس تماشا کنند و از نمایش جذاب و هیجان انگیز آن ها لذت ببرند.

باید دید منچستریونایتد می تواند رونالدو را راضی به بازگشت کند و لیونل مسی با توجه به تغییرات در بارسلونا حاضر به جدایی از نیوکمپ خواهد شد یا خیر ؟

 

 

کوئیز های رافان نیوز در اینجا